Wpis z mikrobloga

@JohnMaxwell: Ich jedyny plan to bycie antypisem. Pierwszą kadencje by mowili, ze muszą cofnac wszystkie szkodliwe reformy, drugą ze muszą naprawic Polske po pisie a w trzeciej by stwoerdzili, ze Prezes tak #!$%@?ł kraj, trzeba zacisnac pasa, czytaj podwyzszyc podatki
@Lord6Infamous: Jest to słabe bardzo. Rozumiem, że w naszym systemie opozycja tak działa, ale chciałbym dowiedzieć się jakie są propozycje podatkowe, socjalne, inwestycyjne, projekty aktów prawnych. Jeśli uważają że rząd psuje wszystko, to chciałbym zobaczyć pomysły na naprawę zepsutego i własne, inne niż - przywrócimy to co było - propozycje. A tak? Nie wiem jaki jest plan na sądownictwo, nie wiem co będzie z socjalem (przed wyborami oczywiście nikt nie powie
@Herubin: och och, szczuję okropnie... Daruj sobie. Opozycja nie przedstawia swoich propozycji, konferencje, wystąpienia w mediach - to wyłącznie antypisowanie. Mówienie - niszczo! Zamiast - naszym rozwiązaniem jest... . To dla kogo te ich programy? Dla członków partii? Mają otwarty dostęp do wszystkich dużych mediów (poza TVP), a nadal pojawiają się tam po to, żeby zajmować się bieżącą krytyką, nic ponad to nie prezentując. Nie wiem jaki jest pomysł opozycji na
Mają otwarty dostęp do wszystkich dużych mediów (poza TVP), a nadal pojawiają się tam po to, żeby zajmować się bieżącą krytyką, nic ponad to nie prezentując.


@JohnMaxwell: Może zabrzmi to dziwnie ale... takie są realia walki politycznej w Polsce. Dyskusje o programie nie interesują nikogo poza garstką sympatyków, która sprawdzi sobie je w internecie. Masy interesuje tylko okładanie się po głowie partyjnych liderów. Tak to niestety wygląda.

W końcu jak PiS
@Herubin: a ja oglądam media każdej ze stron (w tym te według ciebie "nieodpowiednie") i nie widzę, jakie to zatem media? Nadal robisz to co opozycja - wiem, ale nie powiem, kto ma wiedzieć ten wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TeczkiUkladyAgentury: PiS dobrze rozegrał wybory, wiedząc że w polskich realiach nie należy zabiegać o poparcie wszystkich wyborców, bo wystarczy skutecznie zachęcić 30 proc. uprawnionych do głosowania, czyli ledwie kilka milionów z ogółu obywateli, aby osiągnąć podstawowy cel partii politycznych. Nie widzę aby opozycja w konkretny, inny niż bycie Niepisem zabiegała o swoje 30 parę procent głosów.
Nie widzę aby opozycja w konkretny, inny niż bycie Niepisem zabiegała o swoje 30 parę procent głosów.


@JohnMaxwell: Co niby miałaby robić, aby coś ugrać? Ma zgłaszać projekty ustaw, które zostaną uwalone na komisji. Ma blokować posiedzenia Sejmu - wtedy Partia dobierze figurantów od Kukiza i zabarykaduje się w sali kolumnowej. Ma demonstrować - co usłużni manipulatorzy z TVP przedstawią jako "kwik świni odrywanej od koryta".

Teraz najbliższe wybory to wybory