Wpis z mikrobloga

@jannekk
@mkgga
@JusTQL
nie sugerujcie się zasięgiem. Jak ktoś jest ciut większy (80+kg) i ma w mieście górki to nie zrobi więcej niż połowę dystasu, czyli kilkanaście km to max przy 365tce Przynajmniej teraz jak jest zimno. Ja jeżdżę ostatnio sporo i potrafi zjeść kilkanaście - kilkadziesiąt procent na trasie 2km bez włączonego trybu Eco.
@jannekk ja jeżdżę po Brukseli. Zapłaciłem ponad 300 euro, chyba podobna cenę miałem. W Belgii jest sporo deszczu, sporo mokro, hulajnoga działa idealnie. Mamy też nieco górek, dlatego bateria jak się jedzie na maxa prędkości pod górę leci w dół jak szalona. Ale co tam, warto! Jest szybka, jest mocna, ja na razie mam tylko coś ponad 50km -70km zrobione, nie dużo
A dwa dni temu jechałem na niej z córką co
@wykopowy_brukselek: hahaha, ja w LA jeździłem, mogę Ci powiedzieć, że 2 osoby po 85kg też pociągnie.
Tam to wypożyczasz, była tylko dostępna jedna na drugim końcu Santa Monica i trzeba było sobie poradzić. Pięknie to wyglądało... dwóch dużych chłopa na jednej hulajnodze, a w dodatku jeszcze w ręce miałem różową siatkę z Victoria Secret hahaha.
@jannekk: tak, roznica jest taka ze zwykly chinczyk wazy 50kg a europejczyk tak z 70. to dla dziewczynek jest.
@wykopowy_brukselek: 48v 17ah bateria i robie na niej 25mil (no jezdze powyzej 25mile/h i pod gorke i troche jednak cisne). podobno powinienem na niej robic ze 40 xD baterie od sanyo, 25Amp wyciskam z baterii i nawet sie nie grzeje wiec nikla mozliwosc ze sa jakies lewe. bolalo mnie to ale