Wpis z mikrobloga

Teraz znalazłem zdjęcie, dlatego wracam do tematu.
Dobre dwa tygodnie temu jechałem z Różową do #wroclaw po buty ma ślub. Standardowo s8 i długa, godzinka i będę na miejscu, jak zawsze? A jednak nie.
Przez jakieś #!$%@? właśnie między miastami tworzą się takie sytuacje, że głowa mała. Mnie spotkało ze strony głąba w tym Citroenie masa nerwów.
Mam 90 km w Peugeocie i jest to wystarczająco, ale nie zawsze.
Wracając.
Jedziemy i dojeżdżam do tego gościa, jadę za nim kilka kilometrów, bo lekko przyspieszył i spokojne 120 z groszami jechaliśmy razem, nagle zaczął zwalniać, więc chciałem go wyprzedzić, ale jak byłem obok niego zaczął przyspieszać.
No spoko, może się zamyślił, wracam na prawy pas za nim, znów zwalnia i to z hamowaniem, mimo że nie ma nikogo przed nim.
Znów wyprzedzam, znów na tej samej wysokości zaczął przyspieszać tym razem pokazując mi środkowy palec, starałem się, ale moje auto nie dało rady go wyprzedzić, więc znów wracam na prawy pas, a ten baran hamuje mnie do 70km/h.
Chyba pora sobie sprezentować wideorejestrator, możecie mi jakiś polecić.
Niżej zdjęcie tego pajaca.
#truestory #szeryfdrogowy #janusze
KornixPL - Teraz znalazłem zdjęcie, dlatego wracam do tematu.
Dobre dwa tygodnie temu...

źródło: comment_rvoKygtUhzpgUuvE66sae9rgHAFEOipJ.jpg

Pobierz
  • 14
@KornixPL: Nie będzie to wygodne. Nie dość, że musisz za każdym razem ustawiać tam telefon, włączać apkę, to jeszcze zupełnie nie ta ogniskowa. Dedykowane urządzenie jest bezobsługowe.
@luzny_lori: kolega ma telefon i ma rejestrator, wie jaką ogniskową ma rejestrator, a jaką kamerka w telefonie, wie że wygodniejsze jest odpalenie samochodu i ruszenie od razu, od #!$%@? się z podłączaniem ładowarek i włączaniem aplikacji. No ale co ja tam mogę wiedzieć ()
@luzny_lori jednak uznajesz, że twoja subiektywna jest bliżej obiektywności, niż moja i autor tematu będzie myślał, jak ty. No ale ja #!$%@? używałem, więc nie wiem :)