Wpis z mikrobloga

@emmanatorr Tak naprawdę to ja nie wiem kto z naszej dwójki jest nawiedzony, ja dający jakieś argumenty i rozmawiający na tagu o tym czego on dotyczy, czy ty #!$%@? się do ludzi i snujący jakieś dziwne teorie o krucjacie przeciwko madrytowi, odpowiedz sobie na pytanie.

I powiedz co się tutaj przyczepiłem do RM.
@tomekwykopuje: Czytaj uważnie, bo napisałem we wpisach, a nie w tym konkretnym. Ja nie wiem czy odkąd jestem na wykopie stworzyłem jakikolwiek wpis czepiający się Barcelony lub jej piłkarzy, a ty je produkujesz masowo, w związku z tym ja wiem kto z naszej dwójki ma problem i jest widocznie sfrustrowany.
@emmanatorr Bardzo inteligentne, mimo że nie przyczepiłem się w tym wpisie do RM, to postanowiłeś napisac jednak pod nim, że się czepiam, logiczne, gratuluje. Również czytaj uważnie, co mnie to interesuje, że nie stworzyłeś takiego wpisu, moje spostrzeżenia dotyczyły czegoś innego.
@tomekwykopuje Dla mnie najlepszym piłkarzem na świecie jest Paweł Buzała. Co z tego, że statystyki tego nie odzwierciedlają.
PO PROSTU TAK JEST I TO WIDAĆ xD

Doprawdy niepoważny jest płacz o to, że ktoś sobie uważa, że X jest z jakiegoś powodu lepszy niż Y.
@therealhajto Jeśli tak uważasz to Twoja sprawa :), a tak na poważnie to nie żaden płacz. Nie wolno dyskutować? Pokazywać faktów? Bo odrazu płacz, rozumiem że nie wolno rozmawiać na takie tematy? Płaczem moglibyśmy scharakteryzowac osobę która zacznie obrażać etc., A tu każdy próbuje przedstawić swoje argumenty.
@tomekwykopuje Żeby ten wpis nie sugerował niczego w stylu "Patrzcie, tutaj ekspert mówi że kibice Realu uważają, że Messi jest lepszy! No to chyba jest lepszy? Oczywiście niektórzy są ślepi i dalej uważają Ronaldo za najlepszego piłkarza w historii, a wiadomo że nie mają racji!".
Czy to jakaś frustracja po przyznaniu Złotej Piłki?
I tu wcale nie chodzi o dyskusję, w dyskusji nie ma nic złego. To to jest jakiś dziwny pojazd