Wpis z mikrobloga

Kaka:

Dla mnie świetnie kiedy Ronaldo lub Messi wygrywają Złotą Piłkę bo wtedy każdy pamięta o mojej


W sumie coś w tym jest. Już 10 lat tych dwóch dominuje wszystkie plebiscyty, ale myślę że w przyszłym roku będzie największa od lat szansa że to się w końcu zmieni. Wiadomo że praktycznie wszystko będzie zależało od mundialu a nie da się ukryć że trzeci w tym roku Neymar ma u boku najsilniejszą reprezentację, wiele zyskał ostatnio marketingowo i dodatkowo gra w klubie który robi wszystko by odnieść sukces i będzie tylko mocniejszy. W 2010 Sneijder i w 2014 Neuer po wygranych mundialach nie byli tak "blisko" Messiego czy Ronaldo jak Neymar obecnie. Jeśli Brazylia zdobędzie MŚ to moim zdaniem Neymar zgarnie ZP, jeśli oczywiście będzie miał w tym zwycięstwie swój udział.

#pilkanozna

Pobawmy się. Złota Piłka 2018 trafi do?

  • Ronaldo 12.9% (8)
  • Messiego 46.8% (29)
  • Neymara 8.1% (5)
  • kogoś innego 32.3% (20)

Oddanych głosów: 62

  • 6
@Minieri: Ten, kto wygra Mundial.

W przeciwnym wypadku pewnie Messi.

Dla Neymara MŚ to jedyna szansa, bo nawet w PSG dziś nie jest takim liderem, jakim powinien być.
@rooger: dlaczego skreślasz Ronaldo? W lidze nie będzie cieniował na zawsze, a w lidze mistrzów nabija rekordowe cyferki.

Barcelona poza LL będzie miała trudno coś ugrać w tym sezonie, a sukces Argentyny na MŚ to na razie sci-fi. Messi musiałby mieć god mode na najwyższym poziomie żeby uciągnąć gdzieś tą bandę patałachów. Chyba, że Sampaoli coś wyczaruje...

A Real nawet jak gra słabiej to w lidze mistrzów może zajść bardzo daleko,
W 2010 Sneijder i w 2014 Neuer po wygranych mundialach nie byli tak "blisko" Messiego czy Ronaldo jak Neymar obecnie


@Minieri: gdyby Messi i Ronaldo nie istnieli to Neymar miałby już 2 złote piłki