Wpis z mikrobloga

Premiera Star Wars Last Jedi - episode VIII zbliża się dużymi krokami. Jednak już teraz można pokusić się o kilka odpowiedzi na tematy o tym m.in. jak potoczy się historia, oraz uwaga!, kim są rodzice Rey.

Choć opisane tutaj wątki są czysto teoretyczne i tak umieszczam je w spojlerze, ponieważ wydają się bardzo prawdopodobne. Nie chcę psuć zabawy fanom SW :)
Wszystko co tu opisane jest streszczeniem treści stąd i stąd

tl;dr na końcu :)

1. Rodzice Rey.








2. Jak rozwinie się historia w epizodzie VIII?








tl;dr


#starwars #film #kino
  • 7
@temp01_01: Wiem, bo dzieję w dwóch różnych miejscach. Rey jest na Anch- to przy ognisku, przy Sokole, a Kylo w innym miejscu. Można też to zobaczyć po tym jaka pada światło na twarze oraz po tle. Nie przygotowałeś się odpowiednio.
@Primusek: Streściłem treść dwóch filmików z youtuba na temat teorii odnośnie SW o czym jest informacja na początku, tak więc jaka tu mowa o przygotowaniu się do czegoś?

Jedynie co można powiedzieć o trailerze to, że informacje w nim zawarte nie są przedstawione w sposób oczywisty.
Ty z kolei mówisz, że ona siedzi przy ognisku na Ahch-To. Równie dobrze może być to światło padające do wnętrza jakieś groty lub świątyni.
@temp01_01: mylisz się, słownik obrazkowy wskazuje na zupełnie inną fabułę


+ tak, słowa że potrzebuje kogoś, kto wskaże jej drogę są kierowane do Luke'a przy Sokole Millenium, przy ognisku na Ahch-To

@Primusek:

Wiem, bo dzieję w dwóch różnych miejscach. Rey jest na Anch- to przy ognisku, przy Sokole, a Kylo w innym miejscu. Można też to zobaczyć po tym jaka pada światło na twarze oraz po tle. Nie przygotowałeś się odpowiednio.

xd


@Pooodi:

tak, słowa że potrzebuje kogoś, kto wskaże jej drogę są kierowane do Luke'a przy Sokole Millenium, przy ognisku na Ahch-To


No tak mieliście racje