Wpis z mikrobloga

Mireczki, nie chciałby ktoś kupić mojego błękitnego szerszenia? Łoś na tylnej klapie dodaje przyczepności i mocy, przyspiesza jak człowiek uderzony przez łosia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Potężne 1.6 90 KM, czysta benzyna
Przebieg na blacie trochę ponad 150 tys, 155 bodajże, teraz nie pamiętam.
Klimatyzacja,
Brak jakiejkolwiek rdzy,
Nowa chłodnica/skraplacz klimatyzacji,
Rozrząd z olejami przypada jakoś na marzec/kwiecień,
Na oponach letnich, zimówki oddałem dziadkowi, przez to cena adekwatnie będzie do sporej negocjacji.
Nowy termostat, to znaczy stary też działał, ale czasami wskazówka od temperatury się zatnie w jakieś pozycji, czasami po czasie wchodzi na swoje miejsce, a czasami stoi na "zimnym".

Minusy ma trzy, łącznie z tym na akumulatorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pierwszy to pokrętło od temperatury nawiewu, poluzowało się i trzeba się nieźle namęczyć żeby zmienić temperaturę, kręcić się kręci, ale możesz włączyć na gorące powietrze a leci nadal zimne, kwestia jakiegoś podklejenia, ale ja jestem jak już niejednokrotnie mówiłem manualnie upośledzony więc, oszczędziłem to sobie i jeżdżę w zimnym, żeby nie rozpieprzyć całej konsoli, a dwa to i tak by się nie zdążył rozgrzać przez 3 km do pracy.
Drugi to ta pieprzona wtyczka od poduszki pod fotelem, czasami się rozłączy i wystarczy zgasić samochód i trochę powiercić się na fotelu, a czasami trzeba sprawdzić ręcznie, inaczej mruga "AIRBAG".

Z minusów to wszystko, można ewentualnie jeszcze się przyczepić do porządniejszego wypolerowania przedniej lampy od strony kierowcy, chociaż widoczność i tak jest dobra.

Jakby ktoś miał pytania to śmiało!
Cena 3500 do sporej negocjacji ze względu na te dwie wady i na opony.
Jak chcesz obejrzeć osobiście to też zapraszam do Wieruszowa (woj. Łódzkie).

#sprzedam #kupautozmikro #samochody #motoryzacja #peugeot

Nie sprzedawałbym bo jest świetnym samochodem, jednak potrzebuję coś sporo większego
źródło: comment_PqpXxjyY7nGXmGXYWBaEBXNFmJre3tNs.jpg
  • 23
@Marq91: @visca: @malinowydzem: Rejestracja: EWE 6A75 Pierwsza rej: 28.08.1997 VIN: VF37ANFZE32126929 do sprawdzenia TUTAJ do 2018.07.11 PT do:17.10.2018, nie kopci, nie dymi, nie cieknie, klima dmucha i jak pokrętło załapie to grzeje także nagrzewnica sprawna.

Wymieniłem w nim jeszcze linkę gazu, bo jak kupiłem trzymała się na trzech tych pojedynczych żyłkach

@math1982: Dlatego napisałem do negocjacji, zależy mi na w miarę szybkiej sprzedaży, także jak masz propozycję to
@jarpen1234: Zdjęcie zrobione po myciu, jakiś miesiąc temu, teraz też mogę porobić, ale też dopiero po myciu, bo w pracy mamy nieutwardzony parking i bagno jest jak cholera.
Przegląd przeszedł bez problemów, lakier nowy nie jest, ale też nie jest na tyle uszkodzony żeby go lakierować, rdza też nie wychodzi
@math1982: Tutaj raczej problemu z tym nie ma, nie żyłowałem go ale przy wyprzedzaniu nie dymi ani na biało, czarno, niebiesko czy różowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@jarpen1234: Luzik ;) Mieszkając na takim zadupiu, jeszcze przy remoncie drogi gdzie wiecznie syf w powietrzu wolałem zrobić po myciu niż po godzinie zmiatając z niego pył :P
@KornixPL: no tamten był już dosyć zmęczony, ładnie wyglądał, ale silnik nie był w najlepszej kondycji. Generalnie jakby ktoś chciał kupić to polecam, a ten Twój to w ogóle z klimą jeszcze, rewelacja. Siusiak jeździ z tyłu na kanapie jak pan, czy przewieszony miedzy drzwiami a fotelem jak mój ś.p. Borys albo oparty o podłokietnik?
@math1982: Podłokietnika nie mam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale nie jeździ, w takiej mieścinie możemy wszędzie spacerkiem chodzić, jechał raz w nogach Pani. Klima jest świetna, mogę jeździć czymkolwiek, 30 konnym złomkiem, ale klimatyzację muszę mieć :P