Wpis z mikrobloga

W moim miasteczku 25k jest syfiaste kino(obok remizy, także czasem jest dodatkowy soundtrack jak sobie orkiestra ćwiczy), nie wiem kiedy łaskawie dadzą do repertuaru nowe Gwiezdne Wojny. Bałem się spoilerów, więc postanowiłem jechać do najbliższego ciut większego miasta gdzie grają już teraz(Ostrołęka, 43km stąd), tylko że tam puszczają tylko 3d, a jak jest jeden seans dziennie w 2d, to tylko z dublarzem, chore(moje oczy nie obsługują filmów 3d).
I teraz Muszę jechać do #lomza (50km), do kraju Kononowicza, na #podlasie . Trochę się czuję jak na jakiejś pustyni w USA, niby wszystko jest a nic nie ma. Kto wie jak tam jeżdżą, ten niech się za mnie modli:)

Plus jakiś z*eb na mirko(nie zielonka, aktywny, ponad dwuletni użytkownik) wklejał grafiki z wielkimi literami spojlującymi film, oczywiście nic mu nie zrobili, dopóki się nie zebrała większa grupa wku*wionych i nie zaczęła spamować @moderacja , zanim zareagowali, obrazki zdążyły sobie trochę powisieć, więc cham popsuł weekend wielu wykopkom. Dostał bana na calutki tydzień, super macie priorytety panowie hycle:(. Bilet kupiony wcześniej, teraz nie wiem czy chce mi się jechać. Mam nadzieję, że cię dopadnie karma użytkowniku @liptonforte

#gorzkiezale #film #kino #starwars
  • 16
@ajanczewska: bazarek mają zlikwidować, choć Ostrowi to już tylko likwidacja całego miasta by pomogła, powinni zamienić ją w dom starców i obóz dla starych kawalerów. Wszyscy choc trochę ogarnięci już dawno wyjechali. Jesteś z okolic?(zwykła ciekawość, bez podtekstów)