Wpis z mikrobloga

@Tommy__: rozmawiałem z kimś bardzo ważnym w IOTA i z kimś kto ma wpływ na kurs z potężnymi zasobami BTC. Uwierz mi. Tej ceny co teraz rano już nie zobaczysz. plus wiem coś co ujrzy światło dzienne dopiero po oficjalnym udostępnieniu informacji.
a kiedy będzie te oficjalne udostępnienie informacji, bo w necie sprawiasz wrażenie kogoś bardzo mało wiarygodnego


@JanuszBizn3su: Ci co mnie słuchali przy 35 centach - dzisiaj chcą nosić mnie na rękach. Widzisz Pan Pawlo @pawlo74 jest guru od Bitcoina a ja od IOTA. :)
@Amelcio: kiedy cena choć lekko skoczy to pełno ciebie na tym forum a jak spada to znikasz to pokazuje dobrze jakie masz podejście do tego wszystkiego, co do infa to jestem niemal pewien że tak na prawdę nic nie wiesz zapytałem bo liczyłem że będziesz to potrafił jakos sensownie wytłumaczyć ale jednak myliłem się
@JanuszBizn3su: ale dla mnie nie ma znaczenia czy cena jest po 2 czy 3 czy 5 dolarow ;) patrzę długoterminowo na IOTA . Kup teraz a nie będzie żałował za rok. Ja kupiłem po 35 centów i mam to w dupie że cena się wacha. Obecnie jest niewielka korekta. I tyle.