Wpis z mikrobloga

@Gluten:
Vistula, Bytom - możesz wziąć pod uwagę ale z obsługa bywało różnie (z doświadczenia mówię - młode, źle przeszkolone albo zainteresowane w wypchnięciu tego co aktualnie wisi). Pytanie czy chcesz na studniówkę pójść w tym samym co większość kolegów :) ...
Polecam przespacerować się do Van Graffa (a masz go w Poznaniu) i dobrać fajny gajer modułowy.
Czy warto szyć na miarę na studniówkę? Zdecydowanie tak jeśli znajdziesz fajnego i
@Gluten: Ja kupowałem w Vistuli i Pani mi bardzo pomogła, cierpliwa, chyba ponad godzinę mi poświęciła, tak dużo mierzyłem różnych modeli, co chwilę przynosząc a to inne spodnie, a to inną marynarkę z magazynu, doradzała itd. Ale to zależy jak się trafi, bo byłem wcześniej w innej Vistuli w innym centrum handlowym, to tam babka była mniej urodziwa i aż tak się nie wysilała by mi dogodzić. ( ͡° ͜
@Gluten: W sklepie są sprzedawcy, mają uwaga uwaga - sprzedawać. Wcisną Ci to za co będzie najwięcej premii albo to co kierownik każe wciskać - bo zalega na magazynie. Chcesz dobrać coś fajnego, edukuj sie sam. Inaczej nie ma opcji.