Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz przechodzę #wiedzmin3 . Czy ktoś uwolnił ducha zaklętego w drzewo przed zleceniem zadania od pań lasu? Bo ja tak zrobiłem i dziwnie się skończyło: duch uwolniony i wieś zdemolowana, a jednocześnie Anna przeżyła. W rozmowie z duchem nie było mowy o dzieciach. Czy to jakiś bug?
  • 10
@Holenderski_Ser: Ale Wiedźmy nie ukarały Anny i podczas rozmowy z Wiedźminem mówiły coś o tym, że dzieci są słodkie jak karmelki. Czy to nie sugeruje, że dzieci nie zostały uratowane?
hm, jak uwolnilem tego gnoja to zdemolowal wies, zabral gowniaki, wiedzmy zamienily anke w babe wodna a baron sie powiesil.


@jokefake: Czyli jedno z dwóch standardowych zakończeń. A u mnie duch uwolniony, a jednocześnie Anna przeżyła. A chyba tak nie powinno być.
@1983: widocznie odkryłeś sekretną opcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
niedługo będę przechodził kolejny raz Wiedzmina i sprawdzę, czy też się to w taki sposób skończy jak u Ciebie
@harnas_sv: Tutaj jest to opisane:

Istnieje jeszcze jedna droga, prawdopodobnie najlepsza, stanowiąca swego rodzaju połączenie dwóch poprzednich. Przez długi czas była postrzegana jako bug, jednakże projektanci CD Projekt RED zapewniają, że trzecia opcja znalazła się w grze intencjonalnie. Istotą tej opcji jest ukończenie misji Szepczące Wzgórze przed pierwszym spotkaniem z wiedźmami, czyli zadaniem Panie Lasu. W takim przypadku duch drzewa (prawdopodobnie) przyczyni się do uwolnienia dzieci, natomiast czarownice nie rzucą na
@1983 mi się wydaje że to jest w myśl zasady "nie ma dobrego wyboru, jest tylko mniejsze zło". Na tym etapie możesz uratować ludzi z wioski, dzieci lub żonę barona, jedno z nich musi zginąć.