Wpis z mikrobloga

Dotarło szkło od 3mk. Pierwszy raz mam do czynienia z ich produktem. Jak dla mnie wygląda bardziej jak folia niż szkło, ale okej, ma być hybryda to jest hybryda i flexible ;) Rozmiarowo niemalże identyczne jak oryginalna folia naklejona przez producenta. Niestety montaż mi średnio wyszedł, bo dostało mi się pod szkło kilka pyłków :/ Niestety nic się chyba już z tym zrobić nie da...Poślizg jest dużo lepszy niż na folii, widoczność bez zarzutu. Ładnie też się czyści i nie palcuje się ani trochę, przynajmniej na chwilę obecną. Uważam jednak, że kwota 50zł to mega dużo. Liczę jednak, że będzie dobrze sie sprawować, jednak żadnych crash testów nie mam zamiaru przeprowadzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#oneplus5t #oneplus #3mk
Stixer - Dotarło szkło od 3mk. Pierwszy raz mam do czynienia z ich produktem. Jak dla...

źródło: comment_kDGQTIa8LbiyvsiP1Axxa2U3G8dPdEzR.jpg

Pobierz
  • 13
@yeapUwin: Widać pod światło takie 2 na środku...nie wiem skąd się dostały. Pucowałem ekran, wszystko w koło i dupa :/ Da się przeżyć, jak pojawi się więcej szkieł i potanieją to zmienię :D
@Stixer: Ja już nigdy szkła nie kupie. Niby chroni lepiej i dłużej niż folia ale trzeba mocniej naciskać... co prawda trzymając w ręce tego się nie odczuwa ale gdy telefon jest w uchwycie np w samochodzie nie da się tak po prostu klikać
@gsmphone Nie doświadczyłem nigdy problemów z dotykiem na żadnym szkle, a trochę mi sie ich przez palce przewinęło, na różnych smartfonach. Szkła z różnych źródeł, głównie z aliexpress za dolara. Fakt, że były one jednorazowe, bo każdy upadek kończył sie pęknięciem szkła, ale takie jest założenie tych tanich szkieł. Pierwsza linia frontu jak telefon upada. Byłem zawsze zadowolony.
@Stixer: ja zostałem na swojej 5 z fabryczną folią. Miałem szkło nillkina na Oneplus 1 i zero rysek, więc uważam, że gorilla glass powinno wytrzymać. Fakt, że takie szkło chroni przed upadkiem, ale jeszcze nigdy nie spadł mi telefon, no i dokupiłem karbon kase. Ogólnie Oneplus 5 / 5t mają fabryczne szkło 2.5D czy jak to się nazywa i każda folia czy szkło kiepsko leży.
@Stixer: jak najbardziej produkt mogę polecić, miałem na nexusie 5x i teraz na htc 10. Co prawda są na nim mikroryski, ale się przynajmniej nie tłucze i ekran jak nowy. Co do aplikacji, to ja raczej robię każdorazowo wycieczki do salonu na montaż, bo nie ufam swoim łapskom.