Wpis z mikrobloga

Co można ciekawego złożyć w cenie do 2,5k PLN? Monitor i SSD brat już ma.
Oczywiście zestaw jak najbardziej gamingowy, niestety na już (do końca stycznia muszę ogarnąć temat, a wiem, że w marcu wychodzi nowa gen procesorów). No i warunek też jest taki, że części muszą być nowe (faktura VAT, takie jest wymaganie, że musi takowa być - nie firma)
#pcmasterrace #komputery #pc #zestawkomputerowy #komputer #purepc #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 34
@Amasugiru: Patrzę na cenę 1050Ti i mnie serce boli, bo wcześniej kupiłem już jedną sztukę za 500zł, także na to muszę polować, żeby było taniej, bo jednak to jest 200zł. W co mógłbym te 200zł zainwestować zamiast w tę kartę? Rozumiem, że nic mocniejszego niż to 1050Ti nie złapię?
@Mato: Przy 970 warto wziąć 500-550W dla spokoju i żeby nie hałasował. Aczkolwiek ponoć miało być wszystko nowe ( ͡º ͜ʖ͡º)

Można też się rozejrzeć za nową 1060 3GB, napiszesz do @nixago_pl to Ci jakiś rabacik dadzą. Będzie to lekka dopłata, ale karta o wiele lepsza niż 1050Ti i nawet ciut lepsza na ogół od 970.

Tak się składa że właśnie 970 był takim królem mainstreamu
@Mato: Jak dla mnie to bujda z wyjątkiem kilku przypadków. Albo jeśli już, to jest to "pośrednie" ograniczanie. Nvidia wspiera developerów i bardzo dużo gier jest robiona pod ich karty, a specyficznie pod nowsze architektury. I potem jak wychodzą nowe wersje sterowników mające poprawić fps w grze X, te starsze karty nie mają aż tak dużych korzyści.
@Amasugiru: Jeśli będzie faktura VAT to wchodzi w grę. W sumie ona jest najważniejsza.

A pisałem, że nowe bo rzadko kiedy sprzedają używki z fakturami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bartowsky do końca marca niestety nie dam rady poczekać, ale spróbuję poczekać do końca lutego z kompem.

O jakich kwotach oszczędności mówimy? Bo obecnie MoBo jest w granicach 470zl