Wpis z mikrobloga

czytam te rankingi kont bankowych, wszyscy podają opłata za mbank = 0 zł, ale nikt nie podaje, że po upływie 12 miesięcy mBiznes konto Start (oraz chyba Standard) zostanie przekształcone w mBiznes konto Komfort
które jest płatne 25zł/miesiąc!!!
ehhhhh, drobne druczki
#dzialalnoscgospodarcza
  • 19
@notdot Rachunek mBiznes konto Start po 12 miesiącach przekształcamy na mBiznes konto Komfort, jednak właściciel rachunku może przekształcić je na mBiznes konto Standard, które jest darmowym rachunkiem firmowym. Wystarczy wykonać minimum jeden przelew do ZUS. Pozdrawiamy, Zespół mBanku.
@Wychwalany: bo jak się teraz wczytuję, regulaminy na konta osobiste w niektórych bankach nie pozwalają na prowadzenie rachunków związanych z działalnością, mimo, że prawnie nie ma takiego ograniczenia, to już banki sobie chcą zarobić i zmuszają do kont firmowych
a ile kosztuje przelew do innego banku? w koncie Standard?


@ZespolmBanku: ok, już mam, złoty pięćdziesiąt więcej niż w innych bankach, a tam też za zero złotych prowadzenie tylko trzeba przelew do zusu zrobić
@Wychwalany Wybacz, jak przez twoje konto przeplywaja grosze to wiadome ze nikt nigdy się nie przyczepi. Ale jak przez konto przepływa juz pokaźna kasa to bardzo szybko się przyczepiaja.

Tak, sam jestem tego przykładem. Mi wypowiedzieli przytaczając właśnie paragraf regulaminu o wykorzystywaniu konta osobistego do DG. Coś jeszcze chcesz wiedzieć?

W dodatku nie wiem jak u Ciebie ale aktualizowanie swojego nr konta bankowego wszędzie gdzie go podales bo bank wypowiedział to będzie
@Wychwalany

zawsze tak bylo, ale nikomu jeszcze konta za to nie zamkneli...

Lol widzę , że kolega ma dostęp do statystyk z kont kilku milionów Polaków. Zazdroszczę posiadania tak szczegółowych informacji! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Statystyka według Wykopka:
Bank nie zamknął konta nikomu z grona np 20 osób konta z powyższych powodów = zaden bank nie zamknął żadnemu z kilku milionów klientów konta bankowego z powyższego powodu.

Gratuluję