Wpis z mikrobloga

#smartfon #snapchat #ios #instagram #android #telefony

Ej Mirki, też zauważyliście, że filmiki kręcone na snapchacie i instagramie przez telefon od Apple są #!$%@? 2 razy płynniejsze od tych na androidzie ? Nawet taki #!$%@? 5s robił mi płynniejsze filmy, niż mój obecny Note 8 XDDD Tu na Note mam jakby 30 klatek, a na iOS miałem wrażenie 60. Czym to jest spowodowane? Również jakość dźwięku nagranego była nieporównywalnie lepsza na iPhonie. To samo z insta story.
  • 17
@gapcioq: tez mam Note8, szczerze mowiac u mnie filmy sa plynne, ale jakosciowo sa do dupy, w sensie traca sporo na jakosci. Snapchat dalej nie jest zoptymalizowany na Note, np lampa blyskowa dziala #!$%@?
@gapcioq: Note8 nie jest zoptymalizowany w tej aplikacji jeszcze (S8 zachowuje sie zupelnie inaczej), sprobuj wlaczyc lampe blyskowa i zrobic zdjecie, aplikacja nie umie z niej korzystac i przeswietla cale zdjecice
@gapcioq: mysle ze snapchat ma dalna, bo nie potrafi korzystac z dwoch obiektywow w Note, nie ogarnia ich. Zdjecia robi przyblizone, moze korzysta z drugiego obiektywu. Zrob zdjecie normalna aplikacja Aparat i Snapchatem, zobaczysz, ze ze Snapa jest przyblizone.
Po prostu aplikacje na androidzie nie mają sterowników tych super aparatów i dlatego zdjęcia wyglądają znacznie gorzej. Najbardziej było to widać na custom romach jak na takiego galaxy wrzucało się czystego androida i od razu aparat i dźwięk był znacznie gorszy.