Wpis z mikrobloga

@bombastick: Czy ja wiem czy on tak bardzo zmienił zdanie. W wielu sprawach dalej potrafi się dość konserwatywnie wypowiedzieć. Niestety nienawiść do PiSu go zniszczyła jeśli chodzi o podejście do polityki. Ciekawe jak jego losy by się potoczyły gdyby LPR dostał się w 2007 roku do Sejmu.
@Nadwirus: Istnieje. Giertych przestał myśleć o swoim ugrupowaniu/znajomych/działaczach a skupił się na atakowaniu PiSu. Wszedł w głupi mariaż i rozwalił swoje ugrupowanie. PiS chłonął struktury Ligi a on przestał się tym interesować. Od nieudanych wyborów skupił się na sobie. Politycznie zniszczyła go niechęć do PiSu którą przełożył nad rozwój środowiska. Czyli coś co bardzo dobrze realizował wcześniej.
@PatologiiZew: Prowadził politykę i tyle. Pisu się nie atakuje, z pisem się walczy. Dobrze wiem, jaką ostatnio kretyńsko załganą taktykę stosują oszołomy PiCu, przenosząc swoje totalniactwo polityczne i rozemocjonowane oderwanie od rzeczywistości na innych, tylko dlatego, że dopuszczają się krytyki ich ukochanej partii. "Atakują pis", "nienawidzą pisu" -to właśnie wasza żałosna, jaskrawa propaganda. Wzorce idą od prostytutek partii Karnowskich i innych.