Wpis z mikrobloga

@Qrix: orientujesz się może czy warto dokładać do hangaru na samoloty w bazie wojskowej? Chodzi mi o to czy będzie łatwy dostęp do lazera :)

edit: stronkę przejrzałem, zbieram się teraz świętować sobotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Skub4ny: hangar jest biznesem totalnie nieopłacalnym. Natomiast można go kupić dla przepustki do Fort Zancudo i dla bliskości Lazera. W innym wypadku jego zakup to kasa w błoto.
@Qrix: niestety nie mam jak do was dołączyć nie potrafię sie zalogować na stronie na swoje konto social club a mam juz na s teamie więc automatycznie wchodzę
@nu3ns: Zaproszenie można przyjąć w Menu -> Online -> Ekipy -> Zaproszenia
W ramach ekipy konieczne jest ustawienie widoczności statystyk na "Ekipa i Znajomi", jeśli będą źle ustawione to automat się do Ciebie odezwie, jak się nie odezwie to wszystko gra ;)
@Qrix: teraz posiedziałem nad tą stronką i poczytałem, wczoraj pograłem trochę z jakimś graczem nowym od was i wbiłem 8 lvl w ekipie.

Jest jeden problem, dostałem kiedyś 6 mln od czitera, jak pisałem to mówili żeby nic z tym nie robić, trochę czasu mineło. Mogę jakoś to ogarnąć żeby być wobec was uczciwy bo widzę że tego nie tolerujecie?
@Skub4ny nie do końca. Nie tolerujemy gdy ktoś gra nieuczciwie w naszych szeregach. Jeżeli ktoś specjalnie stoi na sesji i zbiera hajs to jest to nieuczciwe i ja ogół automat wychwytuje takiego typa i wywala. Ale nie da się uniknąć niechcianej gotówki. Ja sam takiej też sporo dostałem. Takie kwoty jak 6 milionów raczej nie robią na nikim wrażenia, ale zdarza się, że dołącza do nas ktoś kto ma napisane w statystykach,