Wpis z mikrobloga

Może @ZespolmBanku wy będziecie wiedzieć. Chciałem zamówić tą kartę do swojego rachunku "eKonto dla Młodych".
Po wybraniu i kliknięciu dalej pojawia się komunikat, że karta nie jest dostępne dla twojego rodzaju rachunku. Ekspert Online rozkłada ręce, twierdzi że regulamin nie wyklucza mojego planu taryfowego i zaprasza do kontaktu w poniedziałek jak będzie dostępna odpowiednia jednostka.
#mbank
Pobierz FHA96 - Może @ZespolmBanku wy będziecie wiedzieć. Chciałem zamówić tą kartę do swojeg...
źródło: comment_lEN2H01teyJGrMaCg5FuaeRYs7PoPrrW.jpg
  • 16
@FHA96: wskazana karta nie jest dostępna w ofercie rachunku eKonto m (dla młodych) :(
Możesz ją zamówić do rachunków eKonto standard, eKonto plus, mKonto Aquarius, mKonto Aquarius Intensive.

Pozdrawiamy,
Zespół mBanku
@ZespolmBanku: wyraźnie podkreślam, że wasz Ekspert Online powiedział że mój plan konta spełnia wymagania aby taką kartę otrzymać tj. moje konto jest na tej liście. Sama rozmowa trwała około 15 minut.
@FHA96: zgodnie z komunikatem, który otrzymałeś podczas próby zamówienia tej karty oraz ogólną charakterystyką kart MasterCard nie możesz zamówić karty WOŚP do rachunku eKonto m.
Sprawdzimy jescze jednak dla Ciebie szczegółowo tę informację i powrócimy z odpowiedzią :)

Pozdrawiamy,
Zespół mBanku