Wpis z mikrobloga

@astronic
@Snejku788 Na PolishTracker raczej nikt nie wyśle wam zaproszenia bo sobie nie poradzicie. Każdy się boi się pobierać bo ciężko to potem wyseedować, jak ktoś ma tam bufor zrobiony to sobie żyje jak król bo jak nie to praktycznie nic pobrać nie można.
@Snejku788:
@venad:
Skąd macie zaproszenie ? Mam neta 29\10 odpalonego często 24h/7. Na polishsource miałem z 500+ up na 100dl więc jest git xd ostatnio mi zablokowali konto bo musiałem pilnie wyjechać do rodziny i się nazbierało ostrzeżeń a administracja jest głucha na prosby, nawet te pieniężne
@astronic: Przecież na PolishSource nie ma dl od dawna. Jak bardzo ci zależy na zapku to są od tego specjalne fora, rejestrujesz się, wykazujesz zaangażowanie i ktoś powinien ci wysłać zapka.
@poczekalniaa Jeżeli chodzi o PolishSource to nie jest ci potrzebny wysoki transfer ponieważ jest to tracker ratioless. Chyba, że mówimy o trackerach średnich/ciężkich w utrzymaniu to w takim wypadku trzeba włożyć trochę zaangażowania w utrzymanie konta i nie mówię tu tylko o seedowaniu, ale są również inne sposoby na zdobywanie upa. No chyba, że mieszkasz w piwnicy i masz internet 1mb to kupujesz w ostateczności seedboxa na 1 miesiąc i nabijasz bufor