Wpis z mikrobloga

@Gent: gość chyba nie skumał o co chodzi w tych aukcjach. To on powinien umyć komuś auto/motocykl/cokolwiek, wtedy by to miało większy sens, a tak to nie dosc, że ktoś płaci, to ma jeszcze #!$%@?ć ze szmatą przy jego zapuszczonym sprzęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) gratuluje
Widzę, że niektórzy mają kłopot z pracą drugiej półkuli, albo sami wyżej srają niż... Bo lepiej pierdzieć w kijek na Wykopie niż zalicytować DLA ZEBRANIA KASY. Ducati mam "dopiero" od 6 lat i jeszcze mi nie przyszło do głowy nazywanie siebie "Ducatisti", za to wiem, co to DKP, DMX...I to ja w tym roku "wygrałem" MTS DO UMYCIA. I chętnie nawet to zrobię, bo zapłaciłem na WOŚP. Dla Orkiestry, a nie dlatego,
@absoladoo: Pochwal się publicznie co TY wymyśliłeś/aś dla wsparcia WOŚP :P
@PMV_Norway: Taa, już...MUSI...bo co ? Bo Jaśnie Pan Hrabia tak chce ?? A w Norwegii, to polskie znaki już się składa w kupę ?? Rozumie się słowo pisane ?? "Miejsce i czas mycia uzgodnię ze zwycięzcą po zakończeniu aukcji"
@Mu_H: Ze skumaniem to chyba Ty masz problem. Bo to trudniejsze niż klepanie po klawiaturce. Ktoś płaci NA WOŚP,