•  

  510650 - 2600 = 508050

  Chciałbym przekazać kilka informacji osobom, które mają postanowienie w nowym roku chodzić na #basen i uprawiać #plywanie (szczególnie kieruję to do #wroclaw ).

  1)Jeżeli pływacie wolno, robicie przystanki na odpoczynek to starajcie się przepuszczać osoby, które pływają szybko lub ciągiem - baseny są niestety nieźle obłożone i zazwyczaj nie ma szans na ciągłe wyprzedzanie na torze.

  2)Jeżeli stoisz z ludźmi przy krawędzi basenu i widzisz kogoś nadpływającego, starajcie się zrobić miejsce dla tej osoby na nawrót - nie chcecie żeby ta osoba odbiła się od waszych nóg czy pośladków.

  3)Jeżeli idziecie na basen sportowy to pamiętajcie o tym, że jest to basen SPORTOWY - stawanie bez przyczyny po środku toru lub 5m od krawędzi nie jest tolerowane, tak samo jak wszelkiego rodzaju wygłupianie lub obmacywanie się z dziewczyną/chłopakiem. Od tego są niecki rekreacyjne i aquaparki.

  Ogólnie bardzo propsuję chodzenie na basen. Według mnie jest to jeden z lepszych sportów jakie można uprawiać niezależnie od umiejętności i wieku. Pamiętajcie jednak o tym, że niektórzy przychodzą tutaj również ćwiczyć i postarajcie się to uszanować. Dziękuję.

  #plywajzwykopem #ruszwroclaw

Gorące dyskusje ostatnie 12h