Wpis z mikrobloga

#cyclinggame

Pany, wołam grających w zeszłym roku:
@Ostatni_Piwniczanin @cult_of_luna @Ejszyn @puchacz22 @schrodingerscat @Xedron @Pierre_Billotte @mateusz754 @Eestel @Tomhoppe @DerMirker @fraser1664 @piotreks19 @kjon4200 @demoos @vicher62 @tududutududu
+ @zojmers @Kozzi i @Scyzorro83 z #fantasycycling
+ ostatni raz cały tag #kolarstwo

Jak zwykle zapraszam do zabawy, za tydzień rusza na dobre sezon. Gdyby chciał ktoś nowy dołączyć dajcie znać :)

W tym roku zmieniają się zasady naszego typowania, mamy 9 gwiazdek zamiast 7, mniej znaczące za to będą bonusy za kolejnych kolarzy w top10.

Co ważniejsze, łatwiej będzie walczyć w głównym rankingu, bo gra została jednak okrojona - do 100 wyścigów (screen poniżej, link tu: https://www.procyclingstats.com/game.php?id=&c=7 ). Czyli cały WorldTour, kilka wyścigów babek i wybrane kategorii 1.HC, 2.HC, 1.1 i 2.1. Przełoży się to pewnie na ok. 200-300 typowań w roku, a nie 700-800 jak dotychczas.

Jeśli ktoś chce celować w główny ranking to nie zapomnijcie od przyszłego wtorku o Tour Down Under. Oczywiście zachęcam do grania nawet tylko okazjonalnego :)

Mi ta zmiana się nie podoba, ale lepiej tak niż wcale. Moje podsumowania wtedy będą z dwutygodniowym interwałem, a nie co niedzielę.

Pozdrawiam :)
Pobierz cultofluna - #cyclinggame

Pany, wołam grających w zeszłym roku:
@OstatniPiwniczan...
źródło: comment_8QW0gndBZt9lstxSiHZG0ewcpJ9anjQ4.jpg
  • 4