Wpis z mikrobloga

@DrKittens: lepsze jest well played po tym jak topdeckujesz jedyną kartę z pozostałych, dajmy na to, 20 w talii dającą lethal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

oczywiście bez możliwości zagrania wokół niej xD
@pcmasterrace:

uwielbiałem nią spamować wiedząc jaki ból dupy to wywołuje u przeciwników

Spoko, generalnie gardzę takimi trującymi podludźmi. Zazwyczaj w takim wypadku przeciągam grę tak długo jak można. Gdy grałem magiem to odpalałem ice bloki i sobie film oglądałem od czasu do czasu spamując emotkami.
@DrKittens: Może kiedyś na siebie trafimy, bo w HSa gram na drugim monitorze i jak ktoś przeciąga linę, to robię to samo. Nawet aggro vs aggro możemy grać i z pół godziny, nigdzie mi się nie spieszy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pcmasterrace:

Może kiedyś na siebie trafimy

Może przypadkiem, ale na pewno nie pod tym tagiem na wykopie

bo w HSa gram na drugim monitorze

No popatrz, bo ja też

jak ktoś przeciąga linę, to robię to samo.

Liczę się z tym.
"Hello", a na koncu gry "Well played" to ja to odbieram jednak jako podziękowanie za grę.


@Biedrona_: Dziękowanie samemu sobie za wygraną grę, to bardziej jest odbierane jako "#!$%@? ci w dupę" :d Jeżeli osoba przegrana osoba sama daję "well played" to wtedy spoko, możesz się odwdzięczyć.
@calezyciejedennick:

Czasem ludzie naprawdę nie mają złych zamiarów :)

Możliwe, że tak jest, ale... grasz, masz #!$%@?ą rękę i prawdopodobnie przegrasz to jeszcze jakiś farfocel Ci daję emotke well played. Ja nie używam tych emotek praktycznie w ogóle, no bo po co. Jak wygrywam to się cieszę i nie muszę jeszcze pokazywać tego przeciwnikowi, który i tak jest pewnie #!$%@? :d
Popieram @DrKittens i zazdroszczę optymizmu, tym którzy uważają że "Well played" jest zwykle używane jako zwrot grzecznościowy. Pogratulować można jak przeciwnik popisze się nietuzinkowym zagraniem, albo po zaciętym pojedynku. Podczas gdy "Well played" wysyłane jest zwykle po lethalu w 6 turze lub AoE rozwalającym board przeciwnikowi nie ma nic wspólnego z dobrymi manierami.
@DrKittens: ja nie umiem zdzierżyć jak highlander priest wlepia 30 obrazen w 1 turze i podczas tych animacji slyszo tylko spamowane "nadejście ciemności będzie moją zemstą!" #!$%@? mnie bierze, gra OP deckiem i sie podnieca ze wygral, od tamtego czasu mutuje na starcie priestow.
@Estebanik:

Życzę wielu Cubelocków i Tempo Rogali na drogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tobie również, szczególnie tych najbardziej dla ciebie kulturalnych, którzy dziękują ci za grę i gratulują zagrań tuż przed rzuceniem w drugiej turze Kelesetha i cofaniem go xD Mamy po prostu inne wyczucie i może inną definicję kultury, zdarza się ¯\_(ツ)_/¯