Wpis z mikrobloga

@BiBiTheCat: Bo mam do zrobienia pięć projektów (sprawozdań konkretnie). Mam dokładne wytyczne, co w każdym z nich ma się znaleźć. Dwa z nich mam już zaliczone, kolejno na 10/10 i 7/10 pkt. Ale teraz tak przeglądam te listy z wytycznymi żeby ogarnąć co mi zostało do zrobienia i to co już mam oddane i zaliczone nijak nie pasuje do żadnej konkretnej z nich xD
@ZaczarowanyCzarodziej: Niby tak, ale wiesz - terminy gonią, w sumie powinnam mieć to zrobione na dzisiaj (xD), więc nie mogę zapytać o co tu chodzi. To co mam już zaliczone pasuje do jednego punktu z jednej listy i jednego punktu z drugiej. Niby mam już zaliczone dwa sprawka, ale w tym co mam oddane ani jedna z list nie jest napisana w pełni :D Zastanawia mnie więc, skąd mam tam tą
@BiBiTheCat: @ZaczarowanyCzarodziej: No i dochodzi do tego jeszcze kwestia, że jak o to zapytam prowadzącej, to na bank z zaliczonych sprawek zrobią mi się niezaliczone xD
Pierwsze które oddałam przy omówieniu podsumowała, że nie ma nic do dodania ani do przyczepienia, że jest ok. Po czym na następnych zajęciach oddała mi je do poprawy z punktacją 3/10 o.o Więc jest to klasyczny przypadek "Jak działa to nie tykaj"