Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Xandra, geniusz zbrodni! Byłam odwiedzić jedną taką znajomą, bo babcia mnie prosiła, żebym jej coś zaniosła (wiadomo, wiatr i śnieg to ja muszę zapierniczać). I taki oto dialog:
  - Xandrusia, ale ty to się znasz na tych komputerach, to weź mi zobacz co tak wolno działa. Napijesz się czegoś?
  - Eee. No dobrze. Herbatę poproszę - siadam, a tam komp sprzed 10 lat, Vista na pokładzie, faktycznie chodzi jak... no jak komp z Vistą. Przecież tu nie będę 3h siedzieć, przynajmniej nie dziś - mam swoje zajęcia. Wyszła. Co robić? Wiem! Konsola, shutdown -s -t 7200, przeglądarka: https://fakewindowsupdate.com/gb/vista/index.html xD Plotkujemy, czekamy. Herbatkę wypiłam, system się aktualizuje. Patrzę na zegarek, 30m... Robi się ciemno. No nic, ja się zbieram. Powiedziałam żeby poczekała aż się system zaktualizuje, komp się wyłączy, a potem powinno być lepiej. Jeśli nie, to następnym razem jej to zrobię. Kasy za "naprawę" nie przyjęłam oczywiście.

  Tak, będę się smażyć za to w piekle. Na wolnym ogniu... (╯︵╰,)

  #przygodyxandry #humorinformatykow i trochę #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (83)

 • avatar

  Jakiś czas temu moja siostra w weekendy studiowała w Krakowie. Jeździła na lini Jarosław - Kraków pociągiem. Pewnego dnia spotkała w przedziale starszego Pana, ok 70 lat. Zaczął opowiadać jej o jakichś badaniach, że niby po wojnie był za nie ścigany. Siostra słuchała co gada, a on poprosił ją o adres. Nie wiem czemu dała go niezajomemu, no ale dała i po jakimś czasie przyszła do niej paczka, którą dała na strych, a ja dotarłem do niej dzisiaj.

  Co w środku?

  Teczka pełna dokumentów, jakichś badań o jakimś Atlantosie (cokolwiek to jest), Kosmosie i Ziemi - do tego mapy i zdjęcia. Po prostu to konkretnie ryje beret, a dopiero zapoznałem się z pierwszymi stronami. Nie wiem, czy ten typ był spiskowym świrem, no ale to naprawdę dziwny content. Pewnie będziecie chcieli skany, znalezisko - nie wiem, może zrobię ale sam nie wiem czy chcę to upubliczniać. Mam co do tego mieszane uczucia - nie mniej jednak daje małą zajawkę.

  #oswiadczenie #teoriespiskowe #truestory #ciekawostki
  pokaż całość

  odpowiedzi (123)

 • avatar

  Mirki, zabawa prosta XD najbardziej plusowany komentarz leci do gościa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #januszebiznesu #olx #cebuladeals #glupiewykopowezabawy

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (38)