Wpis z mikrobloga

Zapowiedziana ankieta #willakarpatia - decyzję pozostawiam Wam, Mirki. Macie czas do 17:00. Proszę bez komentarzy, post tylko dla ankiety.

Argumenty za tak:
-> od momentu zgłoszenia Wykopu na policję jesteśmy stroną w konflikcie
-> jesteśmy pomijani przez Willę i agencję PR Creative Idea we wszystkich przeprosinach/stanowiskach Willi, Willa używa Wykopu tylko jako kanału ogłoszeniowego, społeczność ma w dupie
-> jest prawdopodobieństwo że agencja PR Creative Idea wynajmie prawników pod tą sprawę

Argumenty za nie:
-> ciotka 0P-a całej sprawy pójdzie z tym do sądu
-> nie warto się z tym babrać bo możemy zaszkodzić ciotce
-> akcja może się podobno zwrócić przeciwko nam

Czy mam pisać maila do Willi Karpatia z warunkami uznania przeprosin?

  • Tak 35.7% (76)
  • Nie 64.3% (137)

Oddanych głosów: 213

  • 20
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (22)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @darosoldier @PozytywistycznaMetamorfoza @Athanasius @icojamamtuwpisac @pavlo92 @aceXgod @Pawelczi @Rigun @Coralusek @taazowsky @Kazuka10 @Sosnus @dioxyna @ejwura @TheRakQueen @Kuracyja @zolwixx @giovan-a @emgru @kasztan70 @MrPickles @fishery
Decyzja podjęta, /thread, jak kto dodał mnie na czarno to pozostawiam tą decyzję pod jego wolę


@Kuracyja: Uważam, że termin głosowania był zdecydowanie zbyt krótki, wiele zaangażowanych osób zwyczajnie nie miało szansy nawet zapoznać się z tematem oraz głosowaniem. Głosowanie, aby było miarodajne powinno trwać 2-3 dni.
@Kuracyja: Przy rozmachu całej akcji i liczbie użytkowników biorących udział, 122 osoby wydają się nie być miarodajne. Czy kwestia przelewu już się wyjaśniła - nie było mnie jakiś czas, zabieram się do sprawdzania tematu.

Ja uważam, że bardzo dobrze zrobiłeś, że podjąłeś temat przeprosin i dziękuję Ci za zorganizowanie głosowania, bez względu na to jak dalej potoczy się sprawa!

#willakarpatia #afera #wykop