Wpis z mikrobloga

@Ale_ojca_to_ty_szanuj: na czasoholikach (grupa fb), cena to około 1700 zł. Kiedyś można było takiego dorwac za 1000 ale do odnowienia, ten już po odnowieniu. Za granicą w miarę dobrym stanie to już minimum 500-600 euro..
@GermanParis: 36mm, czyli standardowe dla tych lat. Do 3 000 wyrwiesz omege w dobrym stanie. Ich wartość już tylko rośnie :) poza tym longines, zenith, iwc. Generalnie szwajcary
@GermanParis: ciężko o większe niż 36mm. Część Szwajcarów ma wersje jumbo czy też xxl, ale to jest 37-38mm poza tym są droższe w zakupie :( jest też omega f300 też z kamertonem i ona właśnie ma chyba 38 albo 39mm. Z drugiej strony, jakość wykonania zegarków vintage jest niesamowita!
@hidden: Mireczku tak zapytam,a do takiego zegarka dostajemy jakieś "zaświadczenie" albo dowodzik, że to tkai rocznik? Zielonka w tej dziedzinie jestem( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jmuhha: ja mam zaświadczenie oryginalności od zakładu zegarmistrzowskiego który sprzedał. Mam też zegarek Logines i np. Longines (pewnie zenith też), oferuje za darmo potwierdzenie oryginalności - tj trzeba wysłać zdjecia Zegarka i mechanizku w dużej rozdzielczości. Jak są z ich strony są wątpliwości to trzeba wysłać zegarek na swój koszt.