Wpis z mikrobloga

Jeszcze nigdy odkąd oglądam piłkę nie widziałem tak wielkiego zjazdu.
Ronaldo, Marcelo, Kroos - każdy z nich w 2017 był najlepszy na swojej pozycji (jeśli chodzi o Ronaldo to ''powiedzmy'')
W tym roku to oni nie powinni się łapać nawet do pierwszej jedenastki Realu. Oni wgl nie powinni się łapać do jedenastki żadnego zespołu którego ambicje to gra w Lidze Mistrzów.
i dla ścisłości nie mówię tu o roku 2018, ale prawie całym sezonie, bo już od początku grają fatalnie i każdy trener z jajami już dawno by ich odsunął od składu.
#mecz #realmadryt #pilkanozna
  • 4
Ronaldo


w 2017 był najlepszy na swojej pozycji

@vardum97: No jeżeli 2017 trwał od marca do maja, to się z tym "powiedzmy" mogę zgodzić. Ronaldo ma już swoje lata, okres genialnej formy w 2017 był raczej wyskokiem, być może już ostatnim w jego karierze.
@vardum97: No to mnie dziwi, czemu go wymieniłeś w tym gronie. Jego zjazd formy nie jest w żadnym stopniu zagadkowy. Nad Marcelo czy Kroosem można się zastanawiać, ale mi to po prostu wygląda na złe przygotowanie do sezonu, bo kto w Realu gra na miarę oczekiwań? Właściwie każdy zawodnik zaliczył ostry zjazd formy w porównaniu do poprzedniego sezonu.

No chyba, że ktoś wierzy w teorię, że są nasyceni zwycięstwami.