Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jak przyspieszyć prace współpracowników?
    Pracuje w korpo i staram sie pracować jak najwydajniej. Problem w tym, że zwykle pracujemy w pięcioosobowym zespole i musze trzymać się ich wolnej pracy.
    Oni robią na tyle, aby zrobić wszystkie wyznaczone cele w ciągu dnia, ale jest zwykle pracy na około 5 godzin (mi zajmuje nawet 4). Oczywiście rozciągają całość na 8 godzin czyli cały roboczy dzień, a w miedzy czasie przeglądają sobie internet i inne tego typu pierdoły.Rozmowy nic nie dają bo według nich praca to tylko srodek do celu i robią tyle by było wygodnie im a nie firmie, a z projrktem się wyrabiają wiec nie widzą problemu.
    Podpierdalanie to jest ostateczność, ale jak nie wymyślicie tutaj niczego sensowniejszego to podpierdalam.

#korpo #programista #programowanie #pytanie #praca
    pokaż całość

odpowiedzi (48)

Zespół Behemoth będzie jednym z supportów Slayer podczas ich pożegnalnej trasy koncertowej. Żaden polski zespół nie zrobił takiej kariery za oceanem jak kapela Nergala.
    #metal #muzyka #takaprawda

odpowiedzi (70)

Uczucie 10/10 oddać zgubę właścicielowi! Roztargniona przyjezdna dusza upuściła calutką zawartość samochodowej popielniczki na ziemię!. Oddałem co do jednego przez szczelinę w oknie! Postać chyba tak zatkało że nawet nie wiedziała jak mi podziękować!
    Polecam motzno ten stan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lublin #czujedobrzeczlowiek

odpowiedzi (25)