Wpis z mikrobloga

25h kursu wyjeżdżone.
4 tygodnie zanim przestanie nam przyslugiwać transport szpitalny.
25 mil autostradą z domu do szpitala.
Dziecko musi pojechać do szitala na chemie conajmniej raz w tygodniu.
Od marca wraca do przedszkola.
15mil/h średnia prędkość ze sklepu do domu.
8 razy zgasł silnik

hurr durr bo mi nie mówisz kiedy wciskać sprzęgło, a tak w ogóle to auto jest #!$%@? i dziwnie się zmienia biegi.


Mirki trzymajcie mnie bo zaraz wyjde z siebie i stane obok.

#logikarozowychpaskow #prawojazdy
  • 14
@PanWinston: Nie będzie, bo jak powiedziałem, że nie będę jej mówił kiedy ma wciskać sprzęgło, bo jestem zajęty obserwowaniem otoczenia na wypadek jakby coś przeoczyła.

Wyszła z auta na środku skrzyżowania i poszła do domu.
@szczym_do_ludzi: część kierowców bardzo źle znosi obecność pasażera poddającego ich ocenie, czy nawet świadomość że musi robić coś nie tak jak sami by chcieli. Powiedz bez złości (by nie wywoływacz presji) by pojechała sama. Głowę i wiedzę ma. Poradzi sobie.

@szczym_do_ludzi: masz rację, że dla własnego dobra powinna opanować manual, ale pomyśl czy Ty dla waszego wspólnego dobra nie możesz z niego zrezygnować i zamienić na dwa automaty?Jeździłem manualem 13 lat i jak trochę z przymusu przesiadłem się na automat odkryłem nową przyjemność z jazdy. Polecam.
@szczym_do_ludzi: rozumiem, ze uczysz w UK :)? 25 godzin to nie jest duzo. Ja bym podpowiadal sprzeglo dopoki nie opanuje a jak ma trudnosci zrozumiec od Ciebie to wyslij na pare lekcji do szkoly. Mi instruktor przez okolo 20 godzin ciagle powtarzal o sprzegle i wreszcie zapamietalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@stateless: 25h było z instruktorem. Z resztą nie chodzi o to że nie umie tylko głupie zwalanie winy na mnie i obrażanie się na samochód. Instruktorów i nie powie po 15 minutach, że #!$%@? to i chce wracać do domu. Z drugiej strony jazda dwa razy w tygodniu (częściej się nie da u mnie w okolicy) to za mało i ja bym korzystał z każdej okazji by się szybko nauczyć i