Wpis z mikrobloga

Liverpool - City. Koniec meczu. Komentatorzy milkną by widzowie mogli posłuchać YOU WILL NEVER WALK ALONE. Terkotka Szpakowski napierdzielałby bez przerwy, ego nie pozwalałoby mu na moment się zamknąć. To jest klasa Pełki, Rosłonia, Rudzkiego, poziom który latami budował Twarowski i ekipa C+. Nie wyobrażam sobie Premier League w jakichś polsatach czy tvp...

#mecz #premierleague #canalplussport
  • 19
@MSKappa: Serio nie mam?

- pożegnanie Boruca, opisywałem ostatnio zachowanie Szpakowskiego, gdy mógł na sekundę zamilknąć jak cały Narodowy żegnał Artura. Nie mógł. Ego. Fontanna słów, słowotok, slowpoke. W nocy śpię śpię a w dzień chodzę chodzę chodzę

- https://www.web.archive.org/web/20121215035358/http://www.weszlo.com/news/12136-Lajdenfella_nie_mial_szans_przy_panence_Balotelliego_%E2%80%93_w_360_sekund_wokol_zenujacego_Szpakowskiego

- YRGEN KLOP

-Włosi wciąż czekają na pierwszego gola w półfinale Mistrzostw Europy (stan meczu 1:0 dla Włoch)

- SERŻIBUSKET

- Prandelli tchnął.. pchnął w nowego ducha

- UCIEKŁ ŻRODIEMUALBIEMU link
@parachutes teraz wpis jest kompletny. Dziękuję bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak czy siak są gorsi komentatorzy na czele z Jasiną i Jońcą. Na Eleven też jest paru zamulaczy, ale nie znam ich z nazwiska. Szpakowski robi błędy, ale przy nim nie da się zasnąć.
Osobiście i tak wolę niemiecki styl komentowania, czyli jak nie ma co komentować to siedzą cicho, a nie wymieniają 50 razy nazwiska zawodników
@MSKappa: Owszem, są gorsi. Ale TVP dysponuje świetnym Laskowskim, a i tak najlepsze mecze dostaje Szpako.
Jasiny w ogóle nie klasyfikuję jako komentatora, on byłby świetnym hipnoterapeutą. Gość z moich okolic, znam go dobrze, bo sam realizowałem mecze z TVP Lublin i Multiproduction. Tak samo część ekipy z Eleven z czasów gdy pracowali dla Orange Sport. Ale o Jasinie już nikt nie pamięta, a Świecicki i Kapica się uczą. Pięć lat
@parachutes już bym tak nie przesadzał bo np. kiedyś czekałem po bramce Arka Milika w Lidze Mistrzów na spikera stadionowego Napoli i jego Ar-ka-diuszo #pdk to komentujący zagadali to po prostu. Ale fakt faktem komentujący z Canal+ zawsze milkną gdy grany jest hymn klubowy przed meczem nawet w Ekstraklasa.
@burbonek7 Święcicki niby spoko ale mógłby się przestać wymądrzać jaki to on oczytany, ile zna języków, ile wywiadów przeprowadził, autobiografii przeczytał, cytatów na pamięć pińcet pod rząd potrafi powiedzieć.
@parachutes: Ja ogolnie mam problem z polskim komentarzem, moze tez po prostu przyzwyczailem sie do tego co mam w Niemczech. Dla mnie najlepszy komentator, to taki, ktory powie kto jest przy pilce, kto podal i tyle. Tutaj jest przyjete, ze komentator jest jeden i generalnie mowi tyle co nic. W Polsce sie przyjelo, ze w TV mamy komentarz radiowy.