Wpis z mikrobloga

@kicioch po prostu od wielu lat jest ta sama gadka, niezależnie kto jest u sterów władzy :-) w dodatku przy obecnym rozdawnictwie państwa, taka zmiana spowoduje raczej zmniejszenie wpływów budżetowych...
@AlNeri: No właśnie nie bardzo ta sama, śledzę temat od lat, niezależnie kto jest u władzy i żaden projekt niwelujący szarą strefę nie zaszedł tak daleko. Dodatkowo - sam projekt przepycha Morawiecki i zanim został premierem to sam nad nim pracował, więc byłoby bardzo dziwne, gdyby sejm go nie zaakcpetował.
Legalizacja szarej strefy (czyli podatek dochodowy - wpływ do budżetu) zachęci także do założenia własnej firmy, jeśli przy działalności nierejestrowanej interes
@kicioch
Mam nadzieję, ale to polityka, tu się kłamie( ͡° ʖ̯ ͡°).
Dodatkowo zawsze socjalizm kończy się tym samym, aby dać, to trzeba najpierw zabrać.
Jak zmienią się przepisy to poważnie zastanowię się nad DG( ͡° ʖ̯ ͡°).
@czlapka: Niby 25-26 stycznia ma być czytanie sprawozdania Komisji ale nie bardzo wiem co to oznacza, innych informacji nie znalazłam. Jedynie na jednej stronie w artykule było info o głosowaniu w styczniu ale skoro nie ma tego w harmonogramie na styczeń to pewnie będzie w lutym