Wpis z mikrobloga

@Refusek a no tak, czyli jak jakiś gościu z jutuba kupił sobie taką poloweczke, to znaczy, że ten typ ubrań jest dla patusow. Twój tok myślenia mnie osłabia
@Dzolejro
@Prospero88

No właśnie ja mam mieszane uczucia. Mam tylko dwie polowki i luźno się je nosi, ale mam wrażenie, że to takie trochę mało eleganckie i nieco wiocha jeśli nosi się je w zime na przykład
@magucio: bo to są ciuchy na lato i trzeba nie mieć brzucha żeby je nosić tak jak wspomniał kolega wyżej. Ogólnie to coś lekko bardziej eleganckiego niż zwykły podkoszulek i tyle, mi np głupio się w samym podkoszulku chodzi xd
@magucio: polówki jak najbardziej spoko. Zazwyczaj chodzę w jakiś swetrach, ale mam też dwie polówki i bardzo dobrze się w nich czuje. Takie jak na zdjęciu, bez żadnych napisów itp. IMO polo>t-shirt.

Tylko jak dla mnie(szczupła osoba) nie mogą mieć za dużo guzików na górze. Maksymalnie 2.
@gundogawa nosisz też w takie pogody jak teraz, czyli jak zimno? Jak założę polo do jakiś fajnych spodni i do tego kurtka parka będzie pasować?

Szukam jakieś alternatywy dla tshirtow, bardzo często noszę koszule, ale szukam czegoś jeszcze