Wpis z mikrobloga

Mirki jest problem.
W październiku 2016 r. zakupiłem w firmie x-kom gamingowego laptopa MSI GE62 Apache. Od jakiegoś czasu, po uśpieniu laptopa i ponownym go włączeniu, wyświetla mi się szary ekran z pasami poziomymi. Serwis, po konsultacji telefonicznej, stwierdził, że jest to problem globalny i muszę czekać na aktualizacje od MSI. Poradzili mi pobranie sterowników do karty GTX960M bezpośrednio ze strony nVida, które ostatnia aktualizacje miały w tym roku - nie przyniosło to żadnego skutku. IntelHD swoją ostatnią aktualizacje miał w 2k15, więc dlatego muszę „czekać”.

Według mnie takie zachowania laptopa nie powinny mieć miejsca. Sprzęt kosztował ponad 4k - chciałbym żeby działał normalnie i przyzwoicie.

Teraz proszę o poradę - jak mam działać w tym temacie? Jeśli nie są w stanie usunąć wady to czy przysługuje mi wymiana na sprzęt pełnowartościowy o nie gorszych parametrach?

Taguje (chyba dobrze)
#laptopy #prawo @x-kom #pcmasterrace
  • 9
@szukam_cebul: Nie, miałem ten sam problem z moim laptopem i chyba też GTX960M, nie wiem czy do tej pory naprawili usterkę ale jak wgrywało się wersję sterownika najnowszą (nie wiem nawet z 10 aktualizacji) do tyłu to po włączeniu opcji karty graficznej pojawiał sie bluescreen, próbowałem z 10 razy to zrobić, format kompa instalacja na czysto sterowników do grafy itp. Na sterownikach z 2016 roku chodziło normalnie a na 2017 już
@szukam_cebul:

Gamingowy laptop 4000zl

Xd

Jaki to system
Od jakiego czasu to się zdarza? To może być problem z aktualizacją któregoś ze sterownikiem albo aktualizacja samego windowsa
Zobacz co piszą ludzie po forach z podobnym sprzetem