Wpis z mikrobloga

@marianoitaliano zadabie polega na zdobyciu energi z tego urządzenia na srodku bazy. Będą trzy hordy zombiaków. Pomiędzy każdą hordą masz czas na to, by się do niej przygotować. Należy zbierać materiały(drewno, metal i inne) i tworzyć zapory, broń, amunicje i inne. Gdy uda Ci się pokonać jedną hordę, następuje przerwa na przygotowanie się na kolejną sesję. Po trzeh hordach, próbujące zniszczyć maszynę po środku bazy, gdy uda Ci się przetrwać wygrywasz misję,
@marianoitaliano to jest tylko beta. Nic poza tym. Masz tę samą misje dostwpna w trybie multi, jak i single.

Mnie jak narazie przekonuje, i raczej kupie, ale nie od razu: poczekam aż będzie tańsze .
@Goofas: serio? zagralem w to ze dwa razy... pobiegalem, postrzelalem do prostych przeciwnikow az mi sie naboje nie skonczyly pozbieralem jakies śrubki i tyle... nie widze w tym zabawy zadnej. No chyba ze lubi ktos crafting, którego chyba w grze bedzie można spodziewać się sporo... nie wiem... jakos tak malo ciekawe to wszystko sie wydaje.