Wpis z mikrobloga

#polsat #polszmat ##!$%@? #popek Niech mnie ktos zabije :(

Po informacji, że Rychu Peja idzie reprezentować biedę do nowego "Agenta", myślałem, że polski szołbiz niżej już nie upadnie. Tymczasem surprise - Popek wystąpi w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami".... i to w parze z Bożenką z "Klanu"! Japrdl takiego rakotwórczego combo nie przetrwa żaden kineskop w tym kraju. Wiem, że zgarnie za to hajs o jakim nam się nawet nie śniło, ale jest jeszcze coś takiego jak dbałość o własny wizerunek i szacunek dla fanów. Pomyślcie o tym gimbusie, który pociął sobie ryja, bo chciał być takim samym kozakiem jak Popuś - wciągać krechę na śniadanie, mieć dużo #!$%@? nad głową, #!$%@? bilans w KSW, brudną Dariannę i własny list gończy. I co ma teraz chłopaczyna począć, kiedy okazuje się, że jego idol to żaden kozak, a zwykła popierdółka i jak mu Krzychu Ibisz każe iść tańczyć kankana, to on pójdzie i zatańczy. Takich rzeczy po prostu się nie robi.
Ja to widzę tak: Popek wychodzi na parkiet, zaczyna odwalać pijacko-narkotyczne woogie-boogie, w tym czasie jego wiosory latają jak szalone i kaleczą Bożenkę, następnie głos zabiera jury i Andrzej Grabowski zapodaje tak: "Panie Popku, to co zobaczyłem.... sprawiło, że też mam ochotę wpuścić sobie atrament w gałki oczne"..., a Beata Tyszkiewicz nic nie mówi, tylko idzie zajarać.... chociaż palenie rzuciła 5 lat temu. Na końcu Popka łapie na bekstejżdzu Krzysiu Ibisz z pytaniem:
- I jak wrażenia po pierwszym tańcu?
- Spoko, chociaż zmachałem się jak ja #!$%@?ę. Zresztą nieważne, wysłajcie na mnie esemesy pod numer...o #!$%@?, zapomniałem jaki mamy numer, Bożena weź przypomnij.
- Mam na imię Agnieszka, a nie Bożena.
- Agnieszka, Bożena, jeden #!$%@?!
- A jebnąć ci jak kiedyś Pudzian?

To będzie pierwszy raz w historii, kiedy widzowie Polsatu ucieszą się na widok reklam.
Pobierz T.....n - #polsat #polszmat ##!$%@? #popek Niech mnie ktos zabije :(


 Po informa...
źródło: comment_l4BkhbBY2TNHWvjAl7FAK0PD1uyrI7Iq.jpg
  • 30
W sumie z Bożenką to i za darmo bym zatańczył. A tak na serio żenada, pokroju tedego śpiewającego polo rap, i O.s.t.r żalacego się na każdym koncercie
@Tutanchamon: #!$%@? serio, czy popek kiedykolwiek wykazał się "szacunkiem do fanów"? Przecież to prostak któremu chodzi o kasę. Fakt, umie śpiewać. Ma nawet śmieszne teksty, ale po czym wnosiłeś, że popek ma jakiś starannie wykreowany wizerunek i jakiś do niego szacunek? Przecież on idzie tam gdzie hajs. Zawsze tak było. To, że kiedyś mieli ludzie na niego #!$%@? to nie przez to, że on chciał być awangardowy tylko do Polski nie