Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem dziś u znajomego, koleś od zawsze byl #przegryw i #stuleja ale ostatnio los sie odwrócił i znalazl kobiete zycia, ale to co ujrzałem to szok. Koleś jest kobiete realnie wykorzystywany, wszystko robi na kiwnięcie palca, to lata z mopem i wyciera śnieg z podłogi jak ktoś przyjdzie, tu zaraz leci myć talerze na zawołanie, nie wyjdzie nigdzie bo kobite boli głowa i leci z herbatką zaraz, typ nawet zrezygnował ze swojej pasji dla niej . Nie wiem może to ja jestem przegryw bo nigdy nie miałem dziewczyny, ale to jest dla mnie chore aby z mężczyzny zamieniać się w mięką pałe.
Był chłop i nie ma chłopa( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania jasne, jak się kocha to czasem trochę się i oszaleje, ale niestety ten kolega o którym mówisz to ma przerąbane, że znalazł dzoewczynez która go wykorzystuje świadomie bądź nieświadomie.
Mam nadzieję, że sam w końcu zauważy to
@Tuff: przecież już stracił :|
@AnonimoweMirkoWyznania: są dwie opcje, powiesz mu to i się obrazi, powiesz mu to, on powie lasce i ona się obrazi a potem on, no i ostatnia najmniej prawdopodobna, powiesz mu to i się ogarnie i kopnie ją w dupę.
Zasadniczo to dużego pola manewru nie masz.
Jak ktoś nigdy nie trzymał to traktuje potencjalnego różowego jak dar niebios, nawet jak to piłująca japę singielka księżniczka.