Wpis z mikrobloga

#!$%@? widziałem dziś pedofila w #rzeszow i jestem na siebie #!$%@? bo zanim się połapałem było już za późno na cokolwiek. Jechałem autobusem i na przystanku koło Plazy na Rejtana rzucił mi się w oczy koleś "bez ręki", miał skórzaną kurtkę i jeden rękaw zwisał bezwładnie, ten rękaw właśnie przykuł moją uwagę i to że facet intensywnie wpatrywał się w chłopaka lvl 4-7 który stał na przystanku. #!$%@? dopiero jak autobus ruszył zobaczyłem że koleś pod tą kurtką #!$%@? niemca, i na pewno mi się nie wydawało, koleś walił konia pod kurtką, zobaczył że ja go widzę, odwrócił się i zaczął #!$%@?ć. Zatkało mnie, pierwszy raz widziałem coś takiego, autobus jechał a ja się zastanawiałem co właśnie widziałem i co się #!$%@?ło, nie wiedziałem co zrobić no bo jak #!$%@? zacznę krzyczeć na cały autobus że koleś tam marszczy freda to jeszcze mnie #!$%@? zamkną
Teraz kminię czy to zgłosić, nie mam żadnych dowodów, nawet nie wiem czy bym go rozpoznał, wiem tylko że było to koło 17 na tym przystanku, duża szansa że są tam kamery bo to zaraz przy plazie, gość jakieś 176cm, lvl 40, zarost, czapka
#!$%@? aż mi niedobrze
  • 8