Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szefu wyslal mnie na urlop bo mialem zalegle dni z tamtego roku a wiekszosc pracownikow fajniejsze terminy w tym roku juz zaklepala, w ogole wszyscy maja burzliwe plany na wakacje jeziorka nie jeziorka jakies majowki podroze i w ogole xD

A ja od tygodnia siedze na urlopie i zmienilem sie w zywe gowno, bo o tyle co jak jeszcze pracuje to wychodze do sklepu czesciej, do pracy, mam kontakt z ludzmi w pracy i wo gole, tak teraz tylko siedze w domu non stop przed kompem i gram w Wiedzmina 3. W ogole jestem emocjonalna #!$%@?, mialem bad ending dla Ciri gdzie Ciri zginela po tym jak sie poswiecila dla pozbycia sie Bialego Zimna a potem Geralt samotny napieprzal sie z Wiedzma i pod wplywem zalu popelnil samobojstwo w sensie wszedl do chatki z potworami gdzie go zjadly potworki. (>sugerowanie ze tak nie bylo)

W kazdym razie jestem przegrywem i emocjonalna #!$%@? bo glupia gierka dla dzieciaczkow sprawila ze sie poplakalem autentycznie na tym zakonczeniu a potem spac nie moglem bo ciagle myslalem o Ciri i Geralcie xD Teraz gram w DLC bo mam jeszcze tydzien urlopu takze mam nadzieje ze skoncze 2 wiedzminskie DLC do tego czasu.

Chociaz zeby na urlopie non stop grac w gierki to trzeba byc przegrywem. 24 lvl here. Ludzie w moim wieku jezdza w gory, na narty, kuzwa chodza po klubach, ruchaja sie, poznaja nowych ludzi, a ja opuscilem ten wyscig szczurow bo wiem ze z moim #!$%@? nie mam nigdzie szans, poza domem sie tylko mecze, przy ludziach sie tylko mecze, jedynie czuje pustke z powodu samotnosci i tego ze jestem zywym gownem ktory wiecznie bedzie samotny, ze nie jestem taki jak inny, no ale coz, mam te swoje gierki dzieki ktorym zapominam o swiecie realnym.

#feels #tfwnogf #wiedzmin3 #wiedzmin

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Szefu wyslal mnie na urlop bo miale...
źródło: comment_Zvs2mdxUeqhPjk4i6bdvycACNuFv0MLx.jpg
  • 16
@Szymex2013: jak opek to pewnie jakis korposzczurek sredniego szczebla, taki sam smieć który by sprzedał każdego za dodatkowy bon na siłownie a #!$%@? jaki to jest o r y g i n a l n y i unikatowy jak płatek śniegu.