Wpis z mikrobloga

@MajkiFajki: widze, ze nie mozesz zniesc moich paru slow prawdy. Trudno, to swiadczy wylacznie o tobie. Jezeli robicie serwer dla ludzi, to robcie to tak, zeby im bylo dobrze. Jak chcecie sobie porobic dla siebie, to skonczcie wreszcie z pozorami. Normalne, ze ludzie bluzgaja i nie widze w tym nic nienormalnego-inni tez. Garreth mowil cos o publiku, kogo to obchodzi, z tego co wiem, to serwer dla uzytkownikow wykopu i nie widze najmniejszego uzasadnienia dla stosowania takich bezsesownych regulacji. Podobno jestes liberalem a zachowujesz sie jak jakis #!$%@? komuch na tym serwerze, na zasadzie 'dostalem troche wladzy, to jestem bogiem teraz'. Powodzenia we wprowadzanych updatach i 'zasadach'. Ureguluj jeszcze jak mozna biegac i gdzie nie wolno strzelac, z pewnoscia przyniesie to duzo radosci wszystkim grajacym. Dziwnym jest, ze jak nie ma zadnego wielkiego [MOD]a na serwerze, to nikt sie nie napina i nie ma problemow. Wchodzisz ty i od razu leca muty i bany. Proponuje uzytkownikow pytac o zdanie w takich kwestiach, a nie sie wozic i sadzic z wladza jak gimnazjalista z nowym telefonem.
  • 8
@quarth

Quarth. Jak widzę, że piszesz do kogoś "#!$%@? matoł", bo Cię przyblokował, to się ciesz, że nie masz perma. Jak Ci coś nie odpowiada, napisz do adminów, że lżysz personalnie innych na serwerze i nie odpowiada Ci za to mute od moderacji.

EOT
@MajkiFajki: widocznie byla taka potrzeba, a jak ty masz jakies zapedy do regulacji wszystkiego to sie zglos do Tuska jako doradca w sprawach durnych przepisow. Zastanawiajace jest to, ze wiele osob twierdzi, ze nie nadajesz sie do tej funkcji i ci sodowa odpalila-do przemyslenia na kiblu.

PS. O wielki [MOD]zie, dziekuje, ze splynela na mnie Twoja laska i ukrarales mnie jedynie mutem, a nie permem. Twoje milosierdzie nie zna granic, a
@quarth: to że serwer jest dla użytkowników wykopu, nie znaczy że jest on zamknięty. Wielu użytkowników nie ma nawet konta na wykopie. Co do publika - jeśli serwer jest popularny i szanujący się, to za zwyzywanie człowieka bo stanął Ci na drodze dostałbyś permbana i nikt by nie dyskutował z Tobą. Wyzywając kogoś, możesz trafić na gimbusa na tym samym poziomie, albo na dorosłego człowieka który wpadł na serwer by się
Panowie, na serwerze gra młodzież, kobiety i czasem dorośli. Naprawdę niektórzy nie życzą sobie czytać waszych bluzgów, przychodzą tam sobie po prostu pograć. Gdzie jest wasza kultura? Jak idziecie chodnikiem to też rzucacie "#!$%@?" na lewo i prawo?

Ja rozumiem, że na Wykopie macie wybór - możecie sobie wyłączyć cenzurę, ale na serwerze nie ma takich bajerów : ) dlatego jakieś ograniczenia muszą być, chyba nie chcemy, żeby na serwerze panowała niemiła
@quarth: Wybacz, ale co innego gdy wymsknie Ci się przekleństwo na TS czy na czacie, gdy dostaniesz nagle headshota, a co innego jak po prostu kogoś obrażasz używając przy tym niewybrednych słów. Więc pewnie gdybym był na miejscu @MajkiFajki to bym nie ograniczył się do mute.

Jasne, możemy zrobić serwer gdzie wszystko będzie wolno, ale wtedy część użytkowników, którzy nie czerpią przyjemności z wysłuchiwania Twoich bluzgów po prostu z niego odejdzie.