Wpis z mikrobloga

Pytanie do mirków w temacie zakupu laptopa pod gierki #laptopy #pomocy

Jak będzie wyglądała sytuacja w najbliższych kilku miesiącach? Warto teraz coś kupić?
Czekać do czasu ogłoszenia nowej generacji procków?
Czy coś sensownego do 4 tys. zł da się ogarnąć?
Kiedy jest najlepszy czas na zakup takiego laptopa?
Firmy godne polecenia/ których się wystrzegać?
PS. Stacjonarka nie wchodzi w grę
W tych sprawach jestem jaroszem dlatego wolałbym spytać ekspertów na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Napleton - Pytanie do mirków w temacie zakupu laptopa pod gierki #laptopy #pomocy

...
źródło: comment_2YkfauPEXf86CQwjvkBifdbQvHd44X77.jpg
  • 11
@Armo11: budżet okolice 4 tys. zł. Zakup mnie czeka za mniej więcej kilka miesięcy- nie jestem przyciśnięty do ściany tu i teraz.
Wiem, że nie będzie chodziło wszystko na najwyższych detalach, ale kilkuletnie gierki w miarę płynnie chciałbym zobaczyć. Laptop ma swoje ograniczenia i jestem tego świadom.
@Napleton: zawsze mozna czekac, aczkolwiek ja z 8 miesiecy temu jak kupowalem za 4k zł, to markowe z gtx1050 były po tych cenach, teraz mozna ogarnac w promce z 1050TI, za 4k spokojnie dobrego lapka da sie kupic.
Firmy, kazdy ma rozne przeboje z kazda firmą i złe opinie znajdziesz o kazdej. np HP Omen, Lenovo y520, ASUS ROG Strix GL753VE, Dell 7577 - najlepiej dell, gdyz ma dosyc dobry serwis
@Napleton: 17tki są dużo drozsze, za 4k to wtedy nie poszalejesz. Jednak bym wybierał 15'6, bardziej mobilny, a zawsze mozna podlaczyc zewnetrzny monitor. W kazdym razie odwiedzaj strony typu x-kom.pl, komputronik.pl morele.net itp i sprawdzaj promocje, co jakis czas są rzuty kilkaset zł taniej.