Wpis z mikrobloga

Czy ktoś tutaj używa #mimix2 ? Zastanawiam się nad kupnem #xiaomi więc szukam opinii z użytkowania tego telefonu. Na youtube i w benchmarkach wszystko wygląda fajnie i naprawdę podoba mi się ten telefon, ale zastanawiam się jak on będzie się sprawował na dłuższą metę.
  • 21
@PepeTychy: jakbys szukal telefonu na juz tzn nie czekasz na nastepce mi6 to zdecydowanie warto zainteresowac sie op5t - albo s7 jesli lubisz cykac ladne zdjecia. s8 w sumie najlepszy, ale tez najdrozszy.
@PepeTychy: Przesiadłem się z Lumii 950 xl, czyli z telefonu, który nie zamula, ze świetnym ekranem amoled QHD i nadal z jednym z najlepszych aparatów na rynku. I jest tak - ekran jest bardzo dobry (poza jedną wadą ale za chwilę) a ciężko mi dogodzić. Nie wiedziałem, że będzie to możliwe, ale mix 2 chodzi lepiej, szybciej i sprawniej, przez dwa miesiące użytkowania nie miał nawet jednej czkawki, telefon jest świetnie
@PepeTychy: Miałem 5X, Max 2 a teraz tego. Wciąż jak 1 dnia. Wszystko działa. Nie zawiesza się. Bateria maks 48 godzin. Jadę na Globalu. Nie noszę w pokrowcu, nie mam szkła. Spadł mi 2 razy. Nie ma rys, pęknięć.
@PepeTychy: Z tego co czytałem i widziałem przed zakupem i mając porównanie z 20mpx z Lumii bałem się totalnego syfu. Jest znacznie gorszy, ale nie ma aż takiej tragedii. Jak ktoś chce to może wgrać google camera po zrotowaniu podobno bardzo dużo poprawia. Ja tam go często nie używam, także nie potrzebuje. No ale na czymś musiała ta cena wyjść, oszczędność na aparacie, i IPS pozwalają kupić telefon z najlepszymi bebechami
@PepeTychy: Tak, jestem w pełni zadowolony. Za 1400zł dostałem w sumie telefon który wygląda na mocno high endowy i wart dużo więcej niż w rzeczywistości.
Aparat - jestem zadowolony ale też nie robię nie wiadomo jakich zdjęć, do takiego codziennego używania jest ok.
Bateria w porządku. Brak jacka i usb C ale to jednym pasuje a innym nie