Wpis z mikrobloga

O jak się cieszę, że przeprowadzam 3 miesięczną kwarantannę i ryb nie trzymam w dużym zagęszczeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po wichurze byłem odcięty od prądu na 30 godzin, nie dość, że nie miałem filtracji, ani ogrzewania, to jeszcze nie działało CO więc temperatura spadła mi do 18-19 stopni gdzieniegdzie. Mimo to wszystkie ryby zniosły to dzielnie i straciłem jedynie trochę kilkunastodniowego narybku :D.

A na fotce narybek Apistogramma trifasciata- 18 dzień po wyczerpaniu woreczka żółtkowego. Pomimo, że to brazylijska- bardziej ciepłolubna populacja(odłów z Rio Guapore) dzięki temu, że nie są niczym obciążone zniosły to dzielnie i padło mi jedynie około ~5 sztuk narybku.

#akwarystyka #zwierzyniecpapji
Pobierz Papja - O jak się cieszę, że przeprowadzam 3 miesięczną kwarantannę i ryb nie trzymam...
źródło: comment_cmSMwLAPOYEEErM4h2P5Mu0bILOPYDGw.jpg
  • 5
@Papja: Gdybym się znał to pewnie zadałbym jakieś normalne pytanie, ale zapytam o aparat. Czym robisz zdjęcia? Telefon, który teraz mam robi całkiem ładne, ale już w takich sytuacjach zaczyna wariować :)
@Tichyplusn: Mój telefon robi za to beznadziejne zdjęcia, więc taktycznie znalazłem sobie różowego paska co się pasjonuje fotografią i pożyczam aparat od niej :D. Nikon D90, praktycznie wszystkie zdjecia ktore wrzucam są robione przy pomocy obiektywu nikkor 35mm 1:1.8G.