Wpis z mikrobloga

#fut pisałem ostatnio maila do EA ze mam problem z Companion Web App i po blisko 200 rozegranych meczach mam dalej zablokowany rynek transferowy na apce w telefonie czy w przeglądarce. Ktoś wie jak mogę przyspieszyć proces? Na maila mi odpowiedział koleś, ze on tez miał taki problem i trzeba więcej grać i grać (super pomoc bulwo)
Kojarzycie jakiś live chat z konsultantem żeby z kimś sensownym z #ea pogadac?
  • 12
@JagaFan: a ja głupek myślałem ze to prowadzi do tego Answears HQ i nie wchodziłem w to XD dzięki za pomoc Mireczku, miła pani mi tam nie pomogła i zasugerowała bym czekał i czekał na odblokowanie XD także nie pobawię się tak prędko. Pozdrawiam
@JagaFan: wszystko psu w dupę, rozmawialem na chacie z jakimś hindusem i koleś ewidentnie nie miał pojęcia o co chodzi i nie wiedział jak mi pomoc, później poprosiłem o oddzwonienie i rozmawiałem z Polakiem, kory wyjaśnił mi ze może to być problem z ewentualnymi sankcjami które miałem wcześniej na koncie (dalej nie wiem dlaczego miałem, ale odblokowali wszystko) i tyle. Także szkoda tracić już na to czasu. Chciałem pohandlować trochę będąc