Wpis z mikrobloga

No hejo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dawno mnie nie było - ale jest gorąco - nadspodziewanie gorąco ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jest kilka niespodzianek, w ciągu najbliższych dwóch tygodni jak znajdę czas, postaram się wszystko opisać, tymczasem to co się da dokumentuję zdjęciami :) No i mała zagadeczka - co wyjechało z samochodu? :D Podpowiem - to co wejdzie w zamian, będzie krótsze. Dużo krótsze :>

Do usłyszenia! :) Sezon 2018 is coming!!!!

------------------------------------------------------------------------
Chcesz być na bieżąco z postępami i kosztami rajdowania? Śledź mój tag! :)
#gumizakolkiem

Wejdź na #snapchat rallyholic

#motoryzacja #rajdy #samochody #wyscigi #carboners #rajdy24
#gumizakolkiem
Pobierz Gumi5 - No hejo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dawno mnie nie było - ale jest gorąco - nadspodziewani...
źródło: comment_l9yB6heDBME9pvBjTLOhlMfqV32baEhE.jpg
  • 27
@Dymass: XD cwana uwaga :D Z Bogiem chyba mam spoko układy bo szczęśliwie np. półośka pasuje czego się nie spodziewałem XD Także jeszcze chwilę będę się na tym opierał, ale kiedyś będzie trzeba zrobić :D
@Dymass: Ogólnie planuję zrobić wpis mocno techniczny, bo jest o czym, opisać ceny, zmiany itd., ale nie ma na to czasu - prawdę mówiąc ledwie wyrabiam się z pracą + uczelnią, na szczęście za tydzień sesja się dla mnie kończy i trochę będzie luźniej, więc stay tuned jeśli lubisz trochę konkretniejsze i szczegółowe #!$%@? :D
@Gumi5 ciekawi mnie co tam bedziesz robil z motorem, zawieszeniem i heblami ;) ja bym sie rzucal na gleboka wode. Jesli N/A to porting glowicy, odetkach wydech, dolot na itb z kolektorem z alu, jakies emu albo standalone, porzadne heble, wzmocniona buda, zaqias na uniballach, albo przy najmniej poli, jakis gwincik, klatka itd itp :D
@Dymass: silnik (na ten moment) bez zmian, tylko mapa bo mechanik to dosc fajnie ogarnia. Gwint - panie co to gwint? :D kyb agx regulowane ftw :D Jeszcze troche i bedzie wszystko wiadomo co siedzi :3 no i n/a na pewno, zalezy mi min. Na tym sezonie zeby zostac w klasie

@EndriuGolara: duzo! :D za odkladane grosze da rade pojezdzic (przyklad: mok sezpn 2017) ale dobrze miec mozliwosc kilka stowek
@Gumi5 przygotowuje sobie Celice V, w planach zawias KAW (najlepszy przed gwintem, ale moze sie uda gwint Tanabe po regeneracji), silnik 2.0 z Celici VI, przednie heble z avensisa 295mm, przewody w stali, polklatka i pare innych dupereli ;)
@Dymass: walic polklatki, jak patrzysz na bezpieczenstwo to lepiej na silniku oszczedzic i wrzucic cala klatke.mam nadzieje ze w sezonie uda mi sie odlozyc na klatke i zakombinowac zeby zalozyc cos bo w sumie kicha w gaciach xd propsuje zawias i propsuje heble, docenisz przewody w stali bo to duzo daje przy pracy lewa noga. Nie odpuszczaj i cisnij, jedyna w swoim rodzaju tak fajna zabaea :D
@Dymass: z doswiadczenia wiem ze albo rally albo dsily... ale lepiej polklatka niz nic, to juz wazne, fajne i duzo daje :D dobrenpodejsxie z tym od dolu, fajne stwierdzenie w ogole :D
@Tytanowy_Socjopata: moce niskie, silnika raczej nie modzę - obecnie 75KM :P to w porównaniu do S13 i R33 to na jednym garze pewnie tyle xd imprezy myślę MOB KJS + takie małe pojeżdżawki Autoslalom, poza tym chciałem Rajd Chojnicki zobaczyć, ale wszystko się wyjaśni w co będę się bawił w najbliższych tygodniach :D