Wpis z mikrobloga

@FHA96: Dokładnie. To niby ta sama gra, a jazda kompletnie inna. Inne zestawy, inne prędkości, moc ciężarówki... Mam Meksyk i głównie tam jeżdżę, bo nie ma takich rygorystycznych limitów prędkości, więc W900 ma gdzie pokazać moc ( ͡ ͜ʖ ͡)
@FHA96: Nie mam porównania, bo wcześniej grałem tylko w Kalifornii praktycznie. I to było może z 5 ładunków i wróciłem do ETSa xD. Dopiero niedawno odpaliłem już z Meksykiem i jednak o wiele bardziej przykuwa do fotela, jest różnorodność, a i skrzyżowania dają wrażenie, że każde jest inne, realne :D. Nie brakuje aż tak ProModsa jak w ETSie z początku
@FHA96 Aktualne ceny kierownic to jakiś żart. Brakuje porządnego następcy DFGT, ale jak widać za mało na jednej sztuce zarabiali skoro nie zrobili kolejnej kierownicy o takim stosunku cena/jakość
@FHA96: Czasem używki się opłaca, ale to nie w kwestii tego modelu. Miałem jedną - padła następnego dnia. Druga po jakimś czasie poszła na gwarancję w całości, wymienili całą kierownicę wraz z zasilaczem. Dopiero trzecia śmiga bez problemów. Jak ktoś sprzedaje to nie ma pewności ile podziała, a już na pewno nie ma gwarancji