Wpis z mikrobloga

Pomimo wszystkich okropieństw Holokaustu, Niemcy i Żydzi potrafią robić wspólny biznes.

Pomimo krwawej wojny, pomimo Stalingradu, pomimo wjazdu Armii Czerwonej do Berlina - Niemcy z Rosjanami budują wspólnie gazociąg po dnie morskim.

Pomimo 2 Pearl Harbor, Hiroszimy i Nagasaki - dzisiaj w Top 10 sprzedawanych samochodów w USA są 3 Toyoty, 3 Hondy i 1 Nissan, a Japończycy dzwonią z amerykańskich (no, prawie) iPhonów.

Wyjaśnijcie mi, jak to jest, że w 70 lat po zakończeniu wojny wszyscy potrafią się ze sobą dogadywać, tylko Polacy muszą być ze wszystkimi skłóceni?

#polskieobozykoncentracyjne #usa #izrael #rosja #niemcy #zydzi #polskachrystusemnarodow #holocaust #historia #iiwojnaswiatowa
  • 9
@RandomowyMirek: Mowisz o samych mocarstwach, ktore buduja swoja sile oparta o kapitalizm i knkurencyjnosc (oprocz Rosji dopoki ma surowce). Polska nie jest ani mocarstwem ani krajem w pelni kapitalistycznym. W ktorym sa ciagle obecne mocne wplywy wymienionych przez Ciebie krajow.
Wyjaśnijcie mi, jak to jest, że w 70 lat po zakończeniu wojny wszyscy potrafią się ze sobą dogadywać, tylko Polacy muszą być ze wszystkimi skłóceni?


@RandomowyMirek: wyjaśniam: media polskie to i kłótnie dotyczące Polski widać. Włoch może zapytać o to samo, znasz stosunki Włoch z innymi państwami na przestrzeni lat? No właśnie.
Wyjaśnijcie mi, jak to jest, że w 70 lat po zakończeniu wojny wszyscy potrafią się ze sobą dogadywać, tylko Polacy muszą być ze wszystkimi skłóceni?


@RandomowyMirek: Gadasz jak typowy Polak narzekacz. Widzisz parę wydarzeń w mediach i myślisz, że to cały świat. Co do współpracy polsko-niemieckiej, przecież współpracujemy jak cholera, całą gospodarkę im podporządkowaliśmy... a z Żydami? Sprawdź jak rozwija się współpraca zbrojeniówki chociażby.