Wpis z mikrobloga

@Berkel_88: ja sam nie umiem, póki co jestem 1200 do przodu i teraz 2100 do tyłu. kupiłem zwyczajnie w złej porze, kiedy informowali o zamiarze inwestycji, skonczyli inwestycje i dopiero teraz po 2 latach przyszedł czas na zbieranie zysków z tamtej informacji. kupiłme po 24gr. spadło do 13 po konsolidacji i teraz w 3 dni jest na 18gr. docelowy poziom osiągalny patrząc na spółki zależne to ~70gr. W ciągu 3-4 miesięcy
@Berkel_88: @ShpxLbh: najlepiej uczyć się samemu, ja kupiłem akcję kilka dni przed informacją o nowej emisji akcji, co skutkuje lotem w dół, trochę straciłem, czekam aż się odbije.

Bossa jest dla amatora za droga, ja mam db, chodzą głosy że po przejęciu przez BZWBK to zamkną, po zmianach giełda w mbanku jest znośna. Ale db tańszy.
@ostulemijo: IMO bossa jest też dobra dla amatora:) właśnie czekają na mnie umowy i będę zaczynał się uczyć inwestować.

Tu jest porównanie kont:
http://www.najlepszekonto.pl/ranking-rachunkow-maklerskich

DB ma mniejsze prowizje, ale np ma jakąś opłatę procentową od tego co masz w portfelu. Ja wybrałem bosse dlatego, że stwierdziłem, ze opłaty w sumie są podobne lub są małe różnice, a strona DB mnie jakoś odstraszała plus na bossie sporo materiałów itp.

@ShpxLbh: Limit