Wpis z mikrobloga

#mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 323. Co ma wspólnego kontakt z kosmitą i kontakt z kobietą?
Jak już kiedyś wspominałem inni są odzwierciedleniem nas samych.
Wielu facetów ma problemy w kontakcie z kobietą. Wstydzą się i paraliżuje ich bezpośredni kontakt z kobietą (dojrzałą emocjonalnie i psychicznie). Przyczyną tego jest właśnie mechanizm odzwierciedlenia. Kobieta odzwierciedla w takim facecie kwestie w jego podświadomości których nie był świadomy na co dzień. Może to być brak męskości, kompleksy, i masa innych spraw. Taki nagły kontakt jest szokiem z którym trudno sobie w krótkiej chwili poradzić. Przez ów doświadczenie u wielu może wystąpić trauma i wyparcie. To się w sumie tyczy każdego innego kontaktu międzyludzkiego.

Dokładnie ten sam mechanizm może mieć miejsce w kontakcie z obcą wysokorozwiniętą istotą, tylko że w wielokrotnie intensywniejszym wydaniu i na wielu innych płaszczyznach. Dlatego kosmici nie kontaktują się z nami bezpośrednio. Taki nagły kontakt, bez przygotowania, źle wpłynąłby na ogólne relacje.

:::::::::: 324. Powstanie internetu nie było w planach sił które chcą przejąć kontrolę nad ludźmi.
Pojawienie się internetu nie było na rękę "kontrolerom". Nie są oni wszechpotężni i wszechwiedzący.
Niemniej jednak stosują taktykę przejmowania kontroli nad rzeczami które pojawiają się naturalnie, bez ich zgody, a nie mogą tego zlikwidować.
Według mnie podobnie jest z kryptowalutami.

:::::::::: 325. Każda myśl to energia którą wysyłamy do "kreacji".
Jeśli myśl jest intensywna, lub regularna to może nastąpić jej manifestacja w życiu. Dlatego należy uważać na to o czym często myślimy.
Jest to bardzo popularna teoria, i w sumie samemu można ją łatwo sprawdzić.
Pobierz damianooo5 - #mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe

Autorski tag #al...
źródło: comment_2hENLRxPJtNICmuCDs31IlLc55lQ7x79.jpg
  • 8
@damianooo5 wytłumacz mi proszę jak łączysz "sekret" z fizyką,nauką.
BTW nie tak dawno myślałem o czymś,bardzo tego pragnąłem a i tak klops.Wiesz czym mogło to być spowodowane?
@szcz3: myślę że samemu można do tego dojść. Ja tak zrobiłem. Wystarczyło nie podchodzić sceptycznie i trochę pogłówkować.
W poprzednich wpisach kilka razy wspominałem o różnych "prawach rzeczywistości". Poszukaj jak chcesz. W przyszłości również coś dopowiem jak sobie przypomnę.