Wpis z mikrobloga

Wołam @Moderacja, bo to jest ... skandal, jakieś jaja, jak traktujecie użytkowników.

@camillo1128 poprosił mnie o pomoc. Robimy ... wykopowy turniej #haxball pod ... wykopowym szyldem. Nikt nas o to nie prosił, nikt nam za to nie płaci, poświęcamy swój czas, chęci i siły, więc może łaskawie chociaż moglibyśmy prosić aby nam NIE PRZESZKADZAĆ?

1. Użytkownik woła przeciwników do gry (jawność jest podstawą turnieju).
2. W każdym wpisie woła innego przeciwnika i stosuje inny tag.
3. PRZYCHODZI PAN MODERATOR I KASUJE POSTY, ZOSTAWIAJĄC JEDEN.

Ja mam kilka pytań. Umiecie czytać panie moderatore?
Jeśli umiesz to dlaczego zostawiłeś jeden wpis, a nie skasowałeś/zostawiłeś wszystkich?

Czy z łaski swojej możecie się zabrać za nocną zmianę, gdzie posty o sraniu, umieraniu i masturbacji są dodawane jeden za drugim, a nie za opatrzone tagami wpisy dotyczące naszego turnieju?

Czy możemy prosić o stanowisko @a__s ? bo to, ze @m__b ma wywalone na sprawy użytkowników to jest wiadome.

Jak to było? "Wykop, portal tworzony przez użytkowników"? Dobry dżołk.

#haxball9 @parachutes masz coś do dodania?
Zatwardzenie - Wołam @Moderacja, bo to jest ... skandal, jakieś jaja, jak traktujecie...

źródło: comment_kKQflQhAEcpV5IHuDz4TcEOf54x73aHz.jpg

Pobierz
  • 10
Czy możemy prosić o stanowisko a_s ? bo to, ze m_b ma wywalone na sprawy użytkowników to jest wiadome.


@Zatwardzenie: Przede wszystkim atak pod adresem Michała jest tu niepotrzebny. Zapewniam, że nie ma on na nikogo wywalone, angażuje się w sprawy serwisu tak mocno jak tylko pozwala mu na to czas. Ale poza prowadzeniem serwisu, prowadzi też firmę - a to wymaga sporo uwagi :-) Wracając jednak do sprawy...
Czy możemy prosić o stanowisko as ? bo to, ze mb ma wywalone na sprawy użytkowników to jest wiadome.

Przede wszystkim atak pod adresem Michała jest tu niepotrzebny. Zapewniam, że nie ma on na nikogo wywalone, angażuje się w sprawy serwisu tak mocno jak tylko pozwala mu na to czas. Ale poza prowadzeniem serwisu, prowadzi też firmę - a to wymaga sporo uwagi :-) Wracając jednak do sprawy... Zwrócę uwagę moderatorom by